400.000 TL sportif araba önerisi

Eski araba almamasını tercih ederdim. 2020 Peugeot 508 1.6 Puretech Prime tasarım olarak agresif ve sportif iç tasarımı da çok fazla beğenen insan var. 180HP Benzinli motoru var 0-100 7.2 saniye daha iyisi bu fiyat bandında 2020 ve sonrası çıkmış modellerde var mıdır zannetmem. Ama sportif performanstan çok sportif görünüme önem veriyorsa; A-serisi Sedan Mercedes 180d Style olabilir. A3 Sportback olabilir ya da 118i First Edition Sport Line olabilir yalnız son söylediğim BMW hatchback.
Hocam kendisi performansa da önem veriyor, o yüzden 508 düşünmuyor. Ayrıca hatchback eğer performanslı degilse tercih etmez.

Bu bütcedeki birçok s5 çok hasar kaydına sahip, şimdilik bunu buldum, nasıldır?
Bütçeyi artırırsa s2k tavsıye ederım :)

Hocam bu fazla keko arabası, arkadaşım böyle ağır modifiyeli veya basık araba sevmiyor, arabanın geniş olması da önemli, kendisi 1.87 boyunda.

Bu bütcedeki birçok S5 çok hasar kaydına sahip, şimdilik bunu buldum, nasıldır?

Hocam bu fazla keko arabası, arkadaşım böyle ağır modifiyeli veya basık araba sevmiyor, arabanın geniş olması da önemli, kendisi 1.87 boyunda.

Asıl BMW tayfası kesinlikle keko ve burjuva. Herkesin altında var. S2000'nın ağırlığı başka herkeste yok :)

bunlar nasıl :)

Asıl BMW tayfası kesinlikle keko ve burjuva. Herkesin altında var. S2000'nın ağırlığı başka herkeste yok :)

bunlar nasıl :)
Attığınız ilk model çok güzel duruyor, düşünülebilir. Arkadaşım zaten Porsche marka arabaları baya seviyor.

Geri
Yukarı