400₺(±100) bütçe ile klavye tavsiyesi

Thursy

Kilopat
Ses açma ve kapatma tuşlarını olmasını ve bu tuşların tek elle kullanılması istiyorum. Yani FN+ ses kısma tuşu kombinasyonlu istemiyorum.

Mekanik klavye olması şart değil ancak standart klavyeler ile arasında performans olarak fark varsa mekanik alabilirim, mekanik olursa da aşırı sesli Switch istemiyorum.

Makro tuşu olursa çok iyi olur.

RGB olsa da olur olmasa da pek dert değil.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Klavyenin aciliyeti yok indirim günü falan varsa onu da bekleyebilirim.

Ses açma ve kapatma tuşlarını olmasını ve bu tuşların tek elle kullanılması istiyorum. Yani FN+ ses kısma tuşu kombinasyonlu istemiyorum.

Mekanik klavye olması şart değil ancak standart klavyeler ile arasında performans olarak fark varsa mekanik alabilirim, mekanik olursa da aşırı sesli Switch istemiyorum.

Makro tuşu olursa çok iyi olur.

RGB olsa da olur olmasa da pek dert değil.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Klavyenin aciliyeti yok indirim günü falan varsa onu da bekleyebilirim.
Amazon değil ama banggood'dan BGRATON indirim kodu ile mobil uygulama üzerinden yeni hesap ve Turkey Direct Mail ile attığım klavyenin yellow switchli modelini almanı öneririm

@AirJET hocam numpad ve tek elle kullanabileceğim ses açma kapatma tuşları yok o yüzden pek uygun değil.
Corsair K55 tam istediğim klavye tarzı. 360₺ gibi bir fiyata alınır mı yoksa fiyatı daha düşer mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı