400-450 TL arası kulaklık tavsiyesi

Saykoraz

Picopat
Bütçem başlıkta da belirttiğim gibi 450 TL, yurtdışından almak istemiyorum öncelikle bunu belirteyim ve diğer bir kriterim de CM CH321 tarzı kulaklık şekillerini kullanmak istemiyorum. Çok kaba duruyor ve o askı kısmı hiç rahat değil. Daha önce kullandığım kulaklıklar da bu şekilde olduğu için böyle tercih etmek yerine istediğim tarzı anlamanız için birkaç örnek verecek olursam: Tronsmart Sono, Corsair HS50 Pro veya HyperX Cloud II tarzı tasarımları olan kulaklıkları tercih etmek istiyorum. Bu kriterlerde alabileceğim en iyi kulaklık nedir sizce? 450 TL'yi sonuna kadar hak eden kaliteli bir şey arıyorum.

-Mikrofonu çıkartılıp takılırsa çok iyi olur.
-Yalıtım konusunda üzmeyecek derecede olsa yeter, kasa fan sesleri gibi ufak tefek sesleri dışardan duymayayım yeter.
-Ses kalitesi ve mikrofondan uçuk kaçık beklentilerim yok, dediğim gibi bu bütçede alabileceğimin en iyisini arıyorum.

Arkadaşlar forumda niye herkes bot gibi aynı şeyleri öneriyor konu içerisinde belirtmişim zaten şu tarzda kulaklık arıyorum diye fakat hala Cougar vs. gibi istemediğim tarzda kulaklık tavsiyeleri veriyorsunuz lütfen konu içeriğini okuyun tavsiyeleriniz verirken rica ediyorum.

Arkadaşlar forumda niye herkes bot gibi aynı şeyleri öneriyor konu içerisinde belirtmişim zaten şu tarzda kulaklık arıyorum diye fakat hala Cougar vs. gibi istemediğim tarzda kulaklık tavsiyeleri veriyorsunuz lütfen konu içeriğini okuyun tavsiyeleriniz verirken rica ediyorum.
Biraz daha iyi belirtseydiniz daha iyi olurdu. Neyse, Corsair HS50 Pro en iyi seçenek bu bütçede.

İtopya'da şu anda MSI DS502 7.1 Surroundadlı kulaklık 409 ₺'ye düşmüş konu açtım ama kimse bakmadı sizce bunu almak mantıklı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı