400-450 TL arası mekanik klavye önerisi

Güzel ürün. Alınabilir.

Mekanik olmaması sorun değilse bunu öneririm:

Bütçeyi aşamam dersen G213'ü veya Philips G605'i alabilirsin.

Güzel ürün. Alınabilir.

Mekanik olmaması sorun değilse bunu öneririm:

Bütçeyi aşamam dersen G213'ü veya Philips G605'i alabilirsin.

https://www.hepsiburada.com/msi-vigor-gk30-tr-oyuncu-klavye-p-HBV00000NIJ7D hocam bu nasıl sizce peki?

Pek rastlamamıştım daha önce ama kötü değildir. Alınabilir.

Philips Momentum SPK8605 G605 Cyan Switch Türkçe Rainbow Mekanik Gaming Klavye| ITOPYA.COM hocam şu kafama çok yattı ama Türkçe karakterlerin uyumsuzluğu kötü gözüküyor sanki ya ondan bilemedim hala.
Philips Momentum SPK8605 G605 Cyan Switch Türkçe Rainbow Mekanik Gaming Klavye| ITOPYA.COM hocam şu kafama çok yattı ama Türkçe karakterlerin uyumsuzluğu kötü gözüküyor sanki ya ondan bilemedim hala.

Bir de bu seride çok fazla kronik sorun varmış diye okudum.

Bu arada sizi ne kadar etkiler bilmiyorum ama mekanik klavye alacaksanız blue switch çok ses çıkarıyor. Önerim red switch almanız olacaktır. Bir süre sonra sıkıntı yaratabilir blue switch.

Göze çok batacağını sanmıyorum. Ayrıca bunu bir kenara bırakırsak bu fiyat bandındaki sayılı kaliteli mekanik klavyelerden biri. Memnun edeceğini düşünüyorum. Sonuçta klavyeyi ona bakarak kullanmayacaksınız.

https://www.trendyol.com/gamepower/ogre-rgb-mavi-switch-mekanik-gaming-klavye-p-33628122 hocam peki bu nasıl sizce 50-60 daha üstüne koyup almaya değer mi?

Bu arada sizi ne kadar etkiler bilmiyorum ama mekanik klavye alacaksanız Blue Switch çok ses çıkarıyor. Önerim red Switch almanız olacaktır. Bir süre sonra sıkıntı yaratabilir Blue Switch.

Hocam kendime değil de kardeşime hediye olarak alacağım ya o da mavi istiyormuş. Kırmızı da alabilirim ama dediğiniz de haklısınız.

Hocam kendime değil de kardeşime hediye olarak alacağım ya o da mavi istiyormuş. Kırmızı da alabilirim ama dediğiniz de haklısınız.

Valla zaten genelde kullananlar çok fark etmiyor ama etrafındakiler isyan ediyor biraz. :D

Bu da fason üğretim kötü bir ürün. Sana önerim:
Fason üretim almayın deyip piyasadaki en fason klavyeyi atmışsınız hocam.

Redragon alın en azından.

Tam boy olacaksa diğer klavyelerden başka seçenek kalmıyor, umarım sorun yaşamazsınız.

Geri
Yukarı