400-450 TL bütçede Pugio 2 tercih edilir mi?

Bevkay

Hectopat
Yer
Mozambik
Daha fazla  
Bu bütçelerde alınabilir en iyi mouse nedir? Ben genelde Moba-FPS tarzı oyunlar oynuyorum. Pugio 2'de (yazılım harici) bir takılma sorunu var mıdır?

@Bevkay önermem. Fury Z daha mantıklı olur. Bizzat kullanıyorum Fury Z'yi sorularınızı cevaplayabilirim. Ürünü Rampage olarak düşünmeyin, Pwnage markası ile aynı yerde üretiliyor. Sadece logoları farklı.

@Bevkay önermem. Fury Z daha mantıklı olur. Bizzat kullanıyorum Fury Z'yi sorularınızı cevaplayabilirim. Ürünü Rampage olarak düşünmeyin, Pwnage markası ile aynı yerde üretiliyor. Sadece logoları farklı.
Fury Z tercih etmek istemiyorum. Aynı fiyata, daha iyi özellikler sunuyor Pugio 2. Örneğin kendi logonu koyabilme, ağırlık ayarlama, switch değiştirme. Aynı zamanda yazılım anlamında da daha üstün.

Evet, Fury Z her türlü çok çok daha iyi bir mouse pugio 2'ye göre.
Rampage tercih etmek istemiyorum. Yazılım olarak berbat. Önyargıya da sahibim ve şansa bala almak istemiyorum. Fury X kullanıyorum ve kulaklıkta ses karışması var. Başka bir şey önerir misin lütfen? İlla kablosuz olmasını istemiyorum kablolu da olabilir.

Rampage tercih etmek istemiyorum. Yazılım olarak berbat. Önyargıya da sahibim ve şansa bala almak istemiyorum. Fury X kullanıyorum ve kulaklıkta ses karışması var. Başka bir şey önerir misin lütfen? İlla kablosuz olmasını istemiyorum kablolu da olabilir.
Mouse Rampage değil zaten İroncat yapımı iyi bir firma kendisi.

Geri
Yukarı