400-450 TL bütçede Pugio 2 tercih edilir mi?

15 USD'lik fason Fury Z almak saçma. Pugio 2 alin gecin.

15 dolar değildir Fury Z ve burda 15 dolar yazdığını göremedim

yazılımı daha iyi
Tek katilamayacagim nokta burası, Armoury Crate kadar başarısız bir program yok açıkçası. Forumda aratarak kaç kişinin sorun yaşadığını görebilirsiniz, biri de benim.
15 dolar değil Fury Z.
Fury Z'nin fason hali 15 USD. Rampage marka basip satiyor.

Bu burda dursun. 15$ civarina mal oluyor tahminen bu ove ove bitirilemeyen Fury Z.

Dedigim gibi diger konulardan birisinde vermistim uretici linkini fury z dediginiz modelin. Istersen oradaki linkten inceleyebilirsin.

@kirknewsted Fury Z 74 gram delikli kapak ile deliksiz (düz) kapak ile ise 76 gram. Bende Fury Z kullanıyorum.
@Ali Pınar Fury Z'nin 15 dolar olması neyi değiştirecekki? Madem öyle Pwnage ve Titan firmasıda marka basıyor. Ülkemize gelse öve öve bitiremezdiniz, evet Rampage'i bende sevmiyorum ama bu ürünü gerçekten başarılı.

Son düzenleme:
@kirknewsted Fury Z 74 gram delikli kapak ile deliksiz (düz) kapak ile ise 76 gram. Bende Fury Z kullanıyorum.
@Ali Pınar Fury Z'nin 15 dolar olması neyi değiştirecekki? Madem öyle Pwnage ve Titan firmasıda marka basıyor. Ülkemize gelse öve öve bitiremezdiniz, evet Rampage'i bende sevmiyorum ama bu ürünü gerçekten başarılı.
Ürüne başarısız diyen yok zaten, Pugio 2 varken alınmayacağını düşündüğüm bir model sadece. 76 olsa da bir şey değişmez, dediğim gibi çok fark etmiyor o ağırlık farkı.

Yeni konular

Geri
Yukarı