400-450 TL kulaklık önerisi

Bütçe
450

atildehan

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. FPS dahil neredeyse her türlü oyunu oynuyorum. Antalya'da yaşadığım içinde hafif, terletmeyen, dayanıklı ve kaliteli bir oyuncu kulaklığı istiyorum. Bütçem ise 400-450TL civarında. Aklımda;

Corsair HS-35.
JBL Quantum 100.
ASUS TUF H3 7.1.
Logitech Astro A10.
Kingston HyperX Cloud Stinger Core.

Farklı kulaklık önerilerinizi yahut bu kulaklıklar arasından yapacağınız tercihleri bekliyorum ,şimdiden teşekkürler. (Bu fiyatların aşağısında ancak fiyat performans olarak tavsiye ettiğiniz kulaklıkları da önerebilirsiniz. Rampage'in beğendiğiniz bir ürünü mesela.)

Merhabalar. FPS dahil neredeyse her türlü oyunu oynuyorum. Antalya'da yaşadığım içinde hafif, terletmeyen, dayanıklı ve kaliteli bir oyuncu kulaklığı istiyorum. Bütçem ise 400-450TL civarında. Aklımda;

Corsair hs-35.
JBL quantum 100.
ASUS TUF H3 7.1.
Logitech Astro'a10.
Kingston HyperX Cloud Stinger Core.

Farklı kulaklık önerilerinizi yahut bu kulaklıklar arasından yapacağınız tercihleri bekliyorum, şimdiden teşekkürler. (Bu fiyatların aşağısında ancak fiyat performans olarak tavsiye ettiğiniz kulaklıkları da önerebilirsiniz. Rampage'in beğendiğiniz bir ürünü mesela.)

HS 35 öneririm fakat fiyat biraz yüksek geldi başka sitelere de bir bakın derim. Acele değilse 27 Kasım blackfriday bekleyebilirsiniz, bu fiyatlara daha güzel ürün düşürme şansınız var.

HS35, CH321 veya Drop Plus bak. Öbürleri iyi değil.

Bütçeni 100 TL arttırabilirsen Cloud Stinger var ama sana kalmış.

HS 35 öneririm fakat fiyat biraz yüksek geldi başka sitelere de bir bakın derim. Acele değilse 27 Kasım blackfriday bekleyebilirsiniz, bu fiyatlara daha güzel ürün düşürme şansınız var.
Anladım, sağol.
HS35, CH321 veya drop Plus bak. Öbürleri iyi değil.

Bütçeni 100 TL arttırabilirsen Cloud Stinger var ama sana kalmış.

Cloud Stinger ve HS-35 zaten yazılı yukarıda. CH321 hakkında pek iyi şeyler duymadım internette kullandınız mı?

Ben @enonertetanem dostumun tavsiyesi yönünde CH321 aldım. Gayet hoş bir yapısı var. Kafama cuk oturdu resmen. 8 saatlik oyun deneyimimde 6. saatin sonunda kulaklarımı biraz sıkmaya başladı. Fakat bu sorun benlik de olabilir. Fakat kulaklık kesinlikle rahat.

Mikrofonu biraz beni üzdü lakin dert edilecek bir şey değil. Çıkartılma özelliği olsaydı çok iyi olurdu, lakin yok. Ayrıca kulaklık giriş yeri USB.

Onun dışında HS 35'in mikrofonundan memnun kalmayan kişiler gördüm, bu yüzden CH321 aldım.

Edit: İtopya üzerinden kulaklık %25 indirme girmiş. 300 TL'ye satılıyor, bence almalısın.

Senin attığın Cloud Stinger’ın alt modeli ve bir de benim atığım HS35 biraz daha ucuz.

Kullanmadım ama birkaç kullanan memnundu, özellikler açısından da fena değil. Ne gibi şeyler duydunuz mesela?

Bütçemi HyperX için o kadar arttıramam dostum teşekkür ederim. Bu arada gönderdiğin HS35 linki yeşil renkte ve içinden combo jak dönüştürücü çıkmıyor galiba?
Ben @enonertetanem dostumun tavsiyesi yönünde CH321 aldım. Gayet hoş bir yapısı var. Kafama cuk oturdu resmen. 8 saatlik oyun deneyimimde 6. saatin sonunda kulaklarımı biraz sıkmaya başladı. Fakat bu sorun benlik de olabilir. Fakat kulaklık kesinlikle rahat.

Mikrofonu biraz beni üzdü lakin dert edilecek bir şey değil. Çıkartılma özelliği olsaydı çok iyi olurdu, lakin yok. Ayrıca kulaklık giriş yeri USB.

Onun dışında HS 35'in mikrofonundan memnun kalmayan kişiler gördüm, bu yüzden CH321 aldım.

Edit: İtopya üzerinden kulaklık %25 indirme girmiş. 300 TL'ye satılıyor, bence almalısın.

Açıkçası burada bahsi geçen kulaklıklardan tasarım olarak en beğendiğim CH321 ancak İtopya firmasına pek güvenmiyorum. Hem sosyalde hem de internette iade prosedürlerinin(özellikle kulaklıklarda) çok kötü olduğu yönünde. Bir de dostum ses kalitesinden bahsetmemişsin. Ses kalitesi nasıl internette rahatlığı hakkında birçok övgü var ancak ses kalitesi olarak genelde kötü olduğu söyleniyor.

Ses kalitesini çok beğendim. Oldukça iyi iletiyor sesi. Ayrıca mikrofonunu istediğin yöne eğip bükebiliyorsun. Mikrofonun ucunda kırmızı bir led var fakat göze çarpmıyor.

İtopya'dan Pazar gecesi sipariş verdim, cumartesi sabahı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı