400-450 TL'ye kasa tavsiyesi

Ranker Virgo aldim, 330 TL. Pişman değilim tek eksiği fanlar PWM değil direk powerden güç alıyorlar. Ancak yinede fazla ses çıkarmıyorlar bence. Onun dışında renkleri değişebiliyor ve iyi soğutuyor bence.

Ranker Virgo aldim, 330 TL. Pişman değilim tek eksiği fanlar PWM değil direk powerden güç alıyorlar. Ancak yinede fazla ses çıkarmıyorlar bence. Onun dışında renkleri değişebiliyor ve iyi soğutuyor bence.
Kanka benim amacım ekran kartındaki sıcaklığı düşürmek. Ya da sıcaklık olsa bile kapak olacağı için fan sesini azaltmak. Bu dediğin kasa ne kadar ses yapıyor. Yani oyun oynarken falan fan sesi geliyor mu?
Sığıyor hem de 7mm fark ile.

Kanka bu farkı nasıl buldun anlatabilir misin? Kasalara bakarken dikkat edeyim

Kanka benim amacım ekran kartındaki sıcaklığı düşürmek. Ya da sıcaklık olsa bile kapak olacağı için fan sesini azaltmak. Bu dediğin kasa ne kadar ses yapıyor. Yani oyun oynarken falan fan sesi geliyor mu?

Kanka bu farkı nasıl buldun anlatabilir misin? Kasalara bakarken dikkat edeyim.

İnternetten soğutucunun yüksekliğine bakıyorsunuz. Ve ayrıca kasanın desteklediğine. Sonuç bu:)

Herhangi bir sıkıntısı yok sadece tavsiye vermek için yazdım sesi az hatta fanların hızını biraz daha düşürsem daha da azalır.

Tavsiye vermek için yazdığınızı biliyorum, sadece meraktan sordum çünkü genellikle o fiyata ya sadece fanlar soğutmaz RGB'li olur, ya da traktör gibi ses çıkarır.

Geri
Yukarı