400-450TL arası anakart önerisi

Bakalım inşallah bu cpu gpu besleyememe durumu düzelir. Yoksa başka alternatifler deneyeceğim artık. :(

Anakartı aldım temiz win 10 kurulum ve bütün güncellemerini yaptım. Fakat maalesef BF1'de Gpu kullanımım stabil değil halen (vsync kapalı iken) yani %99 kullanım sabit kullanım mevcut değil maalesef. Single player modda durum daha iyi. Açıkçası pekte aklıma bir şey gelmiyor artık. BF1 ile alakalı diye düşünüyorum.
Hocam besleyememe durumu nedir? Aklımda soru işareti kaldı. Yakında sistem toplayacağım bende.

Anakartlar yonga setleri ekstra bikac ozellik disinda bir fark yaratmiyor diye biliyorum. İslemci ve ekran kartina oyun performansina etkisi olmas diyor bircok kullanici yorumlarda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni bir konu açmak istemedim buraya yazayım, çok pahalı olmayan ATX anakartlarda neler önerirsiniz? SLI yada diğerini (şuan adını unuttum) yapmayacağım sadece büyük seviyorum [emoji16]

Z170 anakart almanı tavsiye ederim. Veya Z270. Kampanyalar ve stok sonu kalınca fiyat epey düşüyor. H110 gaming fiyatına Gigabyt Z170 anakart aldım. Burayı takip et. Özel seçtiğin modeller için solda fiyat düşünce habe et var. Oraya mail adresini yaz. Mail geliyor hemen fiyat düşünce.

Akakce.com Intel Uyumlu, Bellek Tipi: DDR4, Soket Tipi: LGA1151

@airboss umarım yardımcı olabilmişimdi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı