400-450TL gamepad önerisi

randomusername

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, geçmişte okumadığım yazı kalmadı ama adam akıllı gamepad bulamadım.
Bütçem Max 400-450TL, şu an gamepadden tek istediğim trigger tuşları kademeli olarak gaz verebilmesi ve analog tuşunun 360 derece çevirdiğimde algılayabiliyor olması ve tercihen kablosuz olmaası.

Logitech F710 bakındım.
-Çekim sorunu çok fazla.
-Çok ağır ve tuşları ile ilgili şikayetler.
-Tetik hassasiyeti konusunda şikayetler.

Xbox 360.
- Orijinal bulmak imkansıza yakın.
Bulunan replikalar ise;
- Tetik hassasiyeti replika ürünlerde yok denecek kadar az.
- Analog ( sol alttaki joystick sanırım) sadece 8 yönlü.

Pusat Pro.
-Bugün aradım stoklara artık gelmeceğini ve yeni stoklar artık Bluetooth'lu versiyon olduğu söylendi.
-İnternette gördüğüm kadarıyla yenilenmiş sürüden kimse memnun değil.
-Xinput desteği yok.
-Tetik tuşu hassasiyeti olmadığından kademeli gaz verme gibi bir şey mümkün değil gözüküyor.
-10 kiişden 8I iade etmiş.
(Eski Pusat Pro olsa alacaktım aslında)

Xbox One.
-Çok pahalı :)

F310.
-Tetik hassasiyeti düşük.
-Tuşlar çok sert.
-Kablolu ( benim için)
-Titreşimi yok.

-Replika DS4.
-Buna yazacak bir şey bulamadım Xbox replikalarıyla aynı hassasiyet vs. + PC'ye 3. parti yazılım gerektirmesi.

Bu yazdıklarım tamamen internette okuduğum yorumlara dayalıdır.
Eğer yanlış bildiklerim varsa lütfen düzeltin çünkü yaklaşık 2-3 haftadır detaylıca araştıyorum okumadığım konu izlemediğim video kalmadı şu an ergonomi konfor pil süresi vs geçmiş durumcayım sadece çok temel bir şey istiyorum gamepadden o da kademeli tetik ve 360 derece analog.
Geçmişte okuduğum yorumlarda Xiaomi, gamesir şeklinde gamepadler artık satışta değil malasef.

Artık bir noktada uğraşmaktan bıktığım için Xbox One kontrolcüsü alasım geliyor ama gerçekten çok pahalı şu anki fiyatı 900 TL bandında.

Bu replika mı?

Bu replika mı?
Evet replika, orijinalleri 500 tlden başlıyor

Yeni monster gamepadlere bulaşmayın çok kötüler. Ben ikinci el xbox one kontrolcüsü aldım onu kullanıyorum ondan öncede ikinci el xbox 360 kontrolcüm vardı ikinci el bakabilirsiniz ve ya ikinci el monster pusat da alabilirsiniz. 100 - 120 liraya bulunabilir. İkinci el ürün alırken kesinlikle deneyin. F310 uzun süre kullandım tek eksiği titreşim olmaması.

Yeni monster gamepadlere bulaşmayın çok kötüler. Ben ikinci el xbox one kontrolcüsü aldım onu kullanıyorum ondan öncede ikinci el xbox 360 kontrolcüm vardı ikinci el bakabilirsiniz ve ya ikinci el monster pusat da alabilirsiniz. 100 - 120 liraya bulunabilir. İkinci el ürün alırken kesinlikle deneyin. F310 uzun süre kullandım tek eksiği titreşim olmaması.
Artık ikinci el xbox one kolu almayı düşünüyorum
Orijinal olduğunu nasıl anlayabilirim sahibinden sipariş vermeyi düşünüyorumbirde piyasası ne kadar bilginiz varmı acaba

Artık ikinci el xbox one kolu almayı düşünüyorum
Orijinal olduğunu nasıl anlayabilirim sahibinden sipariş vermeyi düşünüyorumbirde piyasası ne kadar bilginiz varmı acaba
230-350 arası değişiyor. Sahibinden sipariş vermeyin. Denemeden almayın. Nerede oturuyorsunuz?

İkinci el alacaksaniz test etmeden almayın. Bütçe azıcık arttırır isen ve ufak yazılımla uğraşıp hallederim dersen dualshock 4 orijinal mantıklı. Tetik tuşuna aşırı takıntılı değilsen gamesir g4 pro da var. Malzeme kalitesi vs. Gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı