400-500₺ arası PSU tavsiye

Bütçe
400-500

SpeedyDevil

Hectopat
Arkadaşlar herkese iyi forumlar şu an Rampage güç kaynağı ve kasası kullanıyorum ikisini de değiştirmek istiyorum öncelikle PSU almak istiyorum.
Bütçe: 400-500₺
Sistem özellikleri;
R5 2600.
GTX 1660 Ti.
ASUS Prime B450M-K.

Normalde High Power HP1 600W 80+ Gold sertifikalı olan PSU modelini alacaktım ama fiyatı çok yüksek şu an. Biraz bekleyip onu mu almalıyım yoksa daha ucuz bir güç kaynağımı tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese iyi forumlar şu an Rampage güç kaynağı ve kasası kullanıyorum ikisini de değiştirmek istiyorum öncelikle PSU almak istiyorum.
Sistem özellikleri;
R5 2600.
GTX 1660 Ti.
ASUS Prime B450M-K.

Normalde High Power HP1 600W 80+ Gold sertifikalı olan PSU modelini alacaktım ama fiyatı çok yüksek şu an. Biraz bekleyip onu mu almalıyım yoksa daha ucuz bir güç kaynağımı tercih etmeliyim?

Sistem özellikleri;
R5 2600.
GTX 1660 Ti.
ASUS Prime B450M-K.

Ucuz güç kaynağı alacak kadar zenginsen alabilirsin...

Sistemindeki en önemli parça güç kaynağı. Kötü bir güç kaynağı almanı tavsiye etmiyorum. Bütçene göre değil de bence biriktirip iyi bir şey alman geleceğe yatırım amaçlı daha mantıklı. Ben RM650 kullanıyorum.

XPG Pylon o bütçeye en mantıklısı gibi.
Zalman GVII serisine karşı da bazı avantajları var.
Sistemindeki en önemli parça güç kaynağı. Kötü bir güç kaynağı almanı tavsiye etmiyorum. Bütçene göre değil de bence biriktirip iyi bir şey alman geleceğe yatırım amaçlı daha mantıklı. Ben RM650 kullanıyorum.

1660 Tİ kullanan bir arkadaşın üst seviye bir güç kaynağı alması da çok mantıklı olmaz.
1660 TI gibi sistemler için PSU'ya 500-600 TL civarı bütçe ayırmak daha mantıklı. Tabii RTX 3070 alıp PSU'ya 500-600 TL bütçe ayırın demek de doğru olmaz.

XPG pylon o bütçeye en mantıklısı gibi.
Zalman gvıı serisine karşı da bazı avantajları var.

1660 Ti kullanan bir arkadaşın üst seviye bir güç kaynağı alması da çok mantıklı olmaz.
1660 Ti gibi sistemler için PSU'ya 500-600 TL civarı bütçe ayırmak daha mantıklı. Tabii RTX 3070 alıp PSU'ya 500-600 TL bütçe ayırın demek de doğru olmaz.

Hocam XPG pylon da korumaşar 7 tane gözüküyor ama aslı var mıdır?
Bir de beni üzmesin Rampage'e hiç güvenemedim ısınamadım bir türlü zaten.

Sharkoon shp 650 V2 nasıldır.

Yeni konular

Geri
Yukarı