400-500 ₺ güç kaynağı önerisi

Bütçe
500 ₺
Hocam oncelik sessizlik ama bu nasıldır.
Tercih edilebilir bu fiyata. Yapısı aynıdır herhalde ama farklı da olabilir.

Hocam bu nasıldır ses bakımından iyi bir seçenek olabilir.
Cooler Master çalışmıyor mu, neden kullanmaya devam etmiyorsunuz?
Hocam calisiyorda daha once den içini açtım. Sadece kasa fanı taktım bir kaç sefer sesli çalıştığı için hani diyorum ki yeni alacağım sistemde yeni bir güç kaynağı kullanayım.

Psu sanki sistemimde çalışıyor kasa fanı ile kontrol üye bağlı. Slient modda.
Tercih edilebilir bu fiyata. Yapısı aynıdır herhalde ama farklı da olabilir.
Hocam peki bende dedigim gibi Cooler Master Watt Lite 600w güç kaynağı var 3 4 yıllık hani bu sisteme uyarmı?
Ve normal kasa fanı takılı 12cm ve sessiz moda dönüyor!

Fan nasıl bulabilirim.

Son düzenleme:
Hocam bu nasıldır ses bakımından iyi bir seçenek olabilir.

Hocam calisiyorda daha onceden içini açtım. Sadece kasa fanı taktım birkaç sefer sesli çalıştığı için hani diyorum ki yeni alacağım sistemde yeni bir güç kaynağı kullanayım.

PSU sanki sistemimde çalışıyor kasa fanı ile kontrol üye bağlı. Slient modda.

Hocam peki bende dedigim gibi Cooler Master Watt Lite 600W güç kaynağı var 3 4 yıllık hani bu sisteme uyar mı?
Ve normal kasa fanı takılı 12cm ve sessiz moda dönüyor!

Fan nasıl bulabilirim?

Hocam bence siz elinizdeki PSU'yu kullanın gayet kailteli bir PSU sıkıntı olmaz fanı da kaç cm olduğuna bakın aynı boyutlarda normal sessiz fan alın onla değiştirin sorun ortadan kalkar.

Dostum attığım güç kaynağını gönül rahatlığıyla alabilirsin. Ses şikayeti 1 tane bile görmedim ben forumda. 3-4 yıl sonra tabi ses sorunu olabilir temizliğini yapmazsan. :)

Hocam bence siz elinizdeki PSU'yu kullanın gayet kailteli bir PSU sıkıntı olmaz fanı da kaç cm olduğuna bakın aynı boyutlarda normal sessiz fan alın onla değiştirin sorun ortadan kalkar.

Hocam eyvallah ama nereden ona uygun 2 pinli bir fana alabilirim bilmiyorum! Yardımcı olur musunuz?
Dostum attığım güç kaynağını gönül rahatlığıyla alabilirsin. Ses şikayeti 1 tane bile görmedim ben forumda. 3-4 yıl sonra tabii ses sorunu olabilir temizliğini yapmazsan. :)

Sağ ol ben alternatifleri değerlendiricem. Sizin önerdiğiniz PSU'ları da inceleyeceğim.

Hocam eyvallah ama nereden ona uygun 2 pinli bir fana alabilirim bilmiyorum! Yardımcı olur musunuz?

Sağ ol ben alternatifleri değerlendiricem. Sizin önerdiğiniz PSU'ları da inceleyeceğim.

Hocam sen ilk önce fanın kaç cm olduğunu öğren sonrasın da 3 pinli de olur 4 pinli de olur sadece kırmızı ve siyah kablo kalır diğer iki rengi kesersin oyle takarsın PSU'ya önemli olan + ve -'yi
bağlamak yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki adımları yapıcan basit bir işlem.

Hocam sen ilk önce fanın kaç cm olduğunu öğren sonrasın da 3 pinli de olur 4 pinli de olur sadece kırmızı ve siyah kablo kalır diğer iki rengi kesersin oyle takarsın PSU'ya önemli olan + ve -'yi
Bağlamak yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videodaki adımları yapacaksın basit bir işlem.

Hocam 12cm fanım mevcut PSU da zaten İzleyeceğim! Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı