400-500 TL arası mouse önerisi

Bütçe
400-500 TL

Burakkks

Femtopat
Daha fazla  
Bu fiyat aralığında bir mouse arıyorum aklımda şimdilik Mamba Elite var ama emin değilim bütçeyi çok az geçebilir ama geçmezse iyi olur şimdiden teşekkürler. Ve şu an kullandığım mouse G300s ve elime tam oturuyor bunun gibi bir mouse önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sorunuza cevap veremem ama o fiyat bandında ki bir mouse ile neler oynuyorsunuz ? Yani neden o kadar fiyatlı bir mouse kullanmak durumunda kalıyorsunuz ? Bu online oyunlarda filan mouselerin tuşları fazla oluyor ve onlar için filan mı ? Cidden hiç bilmiyorum da gerçekten öğrenmek istediğimden soruyorum.

Yani o kadar pahalı bir mouse ne işe yarıyor, farkı neler ? Neden öyle bir mouse almamız gerek gibisinden hani.

Hocam sorunuza cevap veremem ama o fiyat bandında ki bir mouse ile neler oynuyorsunuz ? Yani neden o kadar fiyatlı bir mouse kullanmak durumunda kalıyorsunuz ? Bu online oyunlarda filan mouselerin tuşları fazla oluyor ve onlar için filan mı ? Cidden hiç bilmiyorum da gerçekten öğrenmek istediğimden soruyorum.

Yani o kadar pahalı bir mouse ne işe yarıyor, farkı neler ? Neden öyle bir mouse almamız gerek gibisinden hani.
Sensör,switchler,basma ömrü gibi özellikler.

Bu fiyat aralığında bir mouse arıyorum aklımda şimdilik Mamba Elite var ama emin değilim bütçeyi çok az geçebilir ama geçmezse iyi olur şimdiden teşekkürler. Ve şu an kullandığım mouse G300s ve elime tam oturuyor bunun gibi bir mouse önerirseniz sevinirim.
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Hocam sorunuza cevap veremem ama o fiyat bandında ki bir mouse ile neler oynuyorsunuz? Yani neden o kadar fiyatlı bir mouse kullanmak durumunda kalıyorsunuz? Bu Online oyunlarda falan mouselerin tuşları fazla oluyor ve onlar için falan mı? Cidden hiç bilmiyorum da gerçekten öğrenmek istediğimden soruyorum.

Yani o kadar pahalı bir mouse ne işe yarıyor, farkı neler? Neden öyle bir mouse almamız gerek gibisinden hani.

Malzeme kalitesi, daha iyi sensör, daha uzun ömürlü tuşlar daha iyi garanti vb.
elinin boyunu şu şekilde ölçebilir misin?
Bir de claw fingertip palm hangisini kullanıyorsun?

1619884298067.png

Son düzenleme:
Malzeme kalitesi, daha iyi sensör, daha uzun ömürlü tuşlar daha iyi garanti vb.
elinin boyunu şu şekilde ölçebilir misin?
Bir de claw fingertip palm hangisini kullanıyorsun?

Eki Görüntüle 1002061

15 16 cm gibi bir uzunlukta çıktı internetten baktığıma göre genelde claw gibi tutuyorum.Dediğim gibi g300s gibi bir mouse olsa güzel olabilir yine de yeni fikirlere açığım
Bir üst mesajımda yazdım.
Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Dediğim gibi bir üst mesajımda yazdım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı