400-500 TL klavye önerisi

Ben de size aynı ürünün 269TL fiyata satılan linkini attım. Ürün o fiyat aralığında değil buna o kadar para verilmez daha ucuza satılıyor demeye çalıştım kısacası.
pekala siz ne olduğu belli olmayan yerlerden alıp 2-3 ay sonra pişman olmaya devam edin ne diyim ki Vatan Bilgisayar linki atıyorum minnak avm denen yerle kıyasa giriliyor... 😕😕
Çıldırıcam adam resmen git pahalı yerden al diyor ya. Bu arkadaşı dikkate almamanı tavsiye ediyorum göz ardı ettim zaten.
yok sen git ordan burdan alıp 2 ay sonra ağla diyorum🙃

pekala siz ne olduğu belli olmayan yerlerden alıp 2-3 ay sonra pişman olmaya devam edin ne diyim ki Vatan Bilgisayar linki atıyorum minnak avm denen yerle kıyasa giriliyor... 😕😕

yok sen git ordan burdan alıp 2 ay sonra ağla diyorum🙃
Satan site trendyol, herhangi bir aksi durumda muhatabın onlar ve seni mahçup etmezler. Daha önce hiç mi alış veriş yapmadınız bilmiyorum ama komik konuşuyorsunuz.

Satan site trendyol, herhangi bir aksi durumda muhatabın onlar ve seni mahçup etmezler. Daha önce hiç mi alış veriş yapmadınız bilmiyorum ama komik konuşuyorsunuz.
Genelde daha kurumsal ve daha güvenilir yerlerden almayı tercih ediyorum ve kim olursa olsun onu yapmasını öneriyorum arkadaşın bütçesi zaten 400-500 TL yani bütçesine uygun neden yarın bir gün olası durumda ona garanti olsun olası değişim vs. olsun hem daha uzun sürecek hem daha çok uğraştıracak yerlerden almasını tavsiye ediyim? İlla ki farklılar bu arada.

Geri
Yukarı