400-500 TL klavye önerisi

Genelde daha kurumsal ve daha güvenilir yerlerden almayı tercih ediyorum ve kim olursa olsun onu yapmasını öneriyorum arkadaşın bütçesi zaten 400-500 TL yani bütçesine uygun neden yarın bir gün olası durumda ona garanti olsun olası değişim vs. olsun hem daha uzun sürecek hem daha çok uğraştıracak yerlerden almasını tavsiye ediyim? İlla ki farklılar bu arada.
Emin olun trendyol, vatan bilgisayara göre çok daha kurumsal ve büyük bir şirket. Gidip blue switch rampage klavyeye vatanda satılıyor diye o parayı vermeyi düşünmek de gerçekten ilginç.

Emin olun Trendyol, Vatan Bilgisayar'a göre çok daha kurumsal ve büyük bir şirket. Gidip Blue Switch Rampage klavyeye Vatan da satılıyor diye o parayı vermeyi düşünmek de gerçekten ilginç.

Peki dünyanın en iyi markası Redragon önermeye devam edin sanki çok farklıymış gibi he evet oradan buradan alıp uğraştırmaya da devam edin insanları sizin gibiler varken fayda sağlamaya çalışmak da zor seni de gözardı edeyim en iyisi siteden de çıkıyım çünkü bugünlük bu kadar şaşırtıcı ve saçma yorum görmek fazlasıyla yeterli 😐

Peki dünyanın en iyi markası Redragon önermeye devam edin sanki çok farklıymış gibi he evet oradan buradan alıp uğraştırmaya da devam edin insanları sizin gibiler varken fayda sağlamaya çalışmak da zor seni de gözardı edeyim en iyisi siteden de çıkıyım çünkü bugünlük bu kadar şaşırtıcı ve saçma yorum görmek fazlasıyla yeterli 😐
Bence de çıkın insanların aklıyla alay ettiğiniz yeter akşam akşam.

Kesinlikle Rampage önermiyorum.

1618693235827.png

Redragon yurt dışında bile kullanılan bir marka güvenebilirsiniz.

Gamenote Havit'in marka basılmış hali.

Bütçe üstünde.

Geri
Yukarı