400-500 TL Kulaklık Önerisi

MyNameJeff

Kilopat
Yer
İstanbul
Merhaba, benim kafama takılan kulaklıklar var ve bunları elemem için yardımınıza ihtiyacım var ama tabii ki liste dışı önerilerede açığım. Kulaklığı müzik ve oyun için kullanıcam. Şimdiden teşekkürler.

Kulaklıklar:
1)Razer Electra V2 7.1
2)HyperX Cloud Stinger
3)Steelseries Arctis 3
4)Logitech G231 Prodigy
5)Razer Kraken Pro V2
6)Corsair HS50 Carbon
7)Asus Cerberus V2
8)Razer Thresher Tournament Edition
9)CM MasterPulse MH530
10)Thermaltake Tt eSports Shock
11)HyperX Cloud
12)HyperX Revolver

Steelseries Arctis 3 öneririm ancak bende bass sorunu var ve ticket açtım 2 iş günü geçti ve hala tık yok. Yani garantisi kötü ve bazen driverleri silip yeniden yüklemek gerekebiliyor. Onun dışında iyi.

Bass sorunu derken? Steelseries'in genel ses karakterinde zaten yüksek bass yokta. Bass'ın az olması mı sorun yoksa bozuk bir şeyler mi var?
Bass boost'u açmam ile kapamam bir şey değiştirmiyor. Basslar hep zayıf. Hadi ufak bir farklılık olsa o da kabulüm ancak hiç farklılık olmuyor. Ayrıca program çalışıyor eminim çünkü ekolayzır ve 7.1 çalışıyor. Ve de kendileri de hiç yardımcı olmuyor o yüzden garantisi de kötü diyebilirim.
Not: Driverleri silip tekrar kurdum durum aynı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı