400-500 TL Kulaklık Önerisi

A.Berat

Kilopat
Daha fazla  
Son zamanlarda rekabetçil oyunlardan sıkılmış birisi olarak sadece oyun odaklı değil, müzik ve video deneyimimi de arttıracak ve rahat bir kulaklık arıyorum. Şu anda kullandığım Headset Sades Locust Plus'Ti ve 150 TL'ye Aliexpress'ten aldım. 7.1 oluşu, RGB özelliğe sahip olması ve büyük kulaklarımı kaplayabilecek pedlere sahip olması beni cezbetmişti AMA yazın o büyük deri pedler stresli oyunlarda 42 derece havalarda çekilmiyor.
Özetle, hem oyunlar için, hem müzik ve video için hem de konfor odaklı 400-500 TL arası bir kulaklık arıyorum. (Headset değil de sade kulaklık da olabilir)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Açıkçası attığım ürün hepsinden çok daha iyi modeldir. Bence bütçe arttırma imkanınız varsa onu alın normalde 1000 lira civarı hatta daha pahalıya satılmaktadır.
O da olmazsa Fusion 300 olabilir o da indirimde Game Ekstra'da ancak almadan önce deneme imkanınız varsa mağazalardan deneyin öyle alın herkesin kafa yapısı uymayabiliyor.
Bende Razer Kraken TE modeli mevcut, oyun ve müzik performansı gayet iyi. Ama şahsen 100 lira koyup GSP 650 almak isterdim. O zamanlar daha pahalıydı.
Açıkçası attığım ürün hepsinden çok daha iyi modeldir. Bence bütçe arttırma imkanınız varsa onu alın normalde 1000 lira civarı hatta daha pahalıya satılmaktadır.
O da olmazsa Fusion 300 olabilir o da indirimde Game Ekstra'da ancak almadan önce deneme imkanınız varsa mağazalardan deneyin öyle alın herkesin kafa yapısı uymayabiliyor.
Bende Razer Kraken TE modeli mevcut, oyun ve müzik performansı gayet iyi. Ama şahsen 100 lira koyup GSP 650 almak isterdim. O zamanlar daha pahalıydı.
Bütçeyi aşmayı düşünmüyorum ve önerdiğiniz 1200 TL'lik kulaklık da halihazırda stokta yok. Ama GameEkstra'daki Fusion 300 kulaklık da fena değil. Bir artı yönü de faremin de Asus Rog Strix serisinden aynı yazılımı kullanıyorlar.

Bütçeyi aşmayı düşünmüyorum ve önerdiğiniz 1200 TL'lik kulaklık da halihazırda stokta yok. Ama GameEkstra'daki Fusion 300 kulaklık da fena değil. Bir artı yönü de faremin de Asus Rog Strix serisinden aynı yazılımı kullanıyorlar.
Stok bitmiş öğlen gibi stokta vardı kısmet değilmiş diyelim istiyorsanız ileride veya ne bileyim efsane cuma gibi durumlarda uzun vadede bekleme imkanınız varsa daha iyi kulaklık da alırsınız. Fusion 300 incelemelerine bakın derim technopatta incelemişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı