400-500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

xiaoMizahşör

Hectopat
Daha fazla  
Razer Kraken X, gamenote 2002HD, Razer blackshark V2 X, Rampage RM-K60 drop Plus, Thermaltake TT e-sports shock Pro arkadaşlar bildiklerimden en iyileri bunlardan hangisi biliyorsaniz biliyorsaniz bunlardan daha iyi kulaklık söyler misiniz lutfen rahat ve guzel gözuksun.

Razer Kraken X, gamenote 2002HD, Razer blackshark V2 X, Rampage RM-K60 drop Plus, Thermaltake TT e-sports shock Pro arkadaşlar bildiklerimden en iyileri bunlardan hangisi biliyorsaniz biliyorsaniz bunlardan daha iyi kulaklık söyler misiniz lutfen rahat ve guzel gözuksun.

En iyisi bunlardansa hangsi, ayrica SteelSeries olmasini istemem.

Drop Plus'da iyi bir model ama blackshark V2 X varken alınmaz.

Birisi Razer rahat degil demisti bende kulak ici VR kulagimi agritti cin geciyorum rahattir galiba.
Tabii ki Razer blackshark VX 2.

Eyvallah hocam da Razer Kraken X alacaktim, blackshark daha iyi degil mi?

Blackshark Kraken X'ten çok daha üstün kulaklıktır. Alternatif olarak bütçe çıkıyorsa HS60 olabilir.

Kesinlikle HyperX Cloud 2 ya da Cloud Alpha alın. Gamenote ve Thermaltake'in modelleri hariç yukarıdaki kulaklıkları kullanmış birisi olarak Cloud 2 ya da Alpha'yı öneririm. Tabi seçenekleriniz arasında bulunan Razer kulaklık da güzel ancak kablosunu çok sevmemiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı