400-500 TL'ye membran klavye önerisi

Zevkler renkler bunu al diyemem sana fiyatlar benzer son karar senin. Ben mekanik klavyede yazı yazmayı seviyorum sesi hoşuma gidiyor mekanik tercih ederim. Sen sesinden rahatsız olursun gider membrane alırsın.
klavyelerin sesinden bende hoşlanıyorum fakat red switch klavye almak istiyorum bu klavye red switch midir ?

Klavyelerin sesinden bende hoşlanıyorum fakat red Switch klavye almak istiyorum bu klavye red Switch midir?

Yukarıda belirttim DeepCool'da Outemu'nun red Switch'leri olduğunu sorunu çıkabilir mi çıkabilir göz önünde bulundurun.

Bu membran mıdır hocam?

Mekanik ama ne kadar iyi kesin bir şey söyleyemem. Omen olsa birkaç fikir sunabilirdim ama konu Pavilion serisine gelince HP çuvallıyor genel olarak.

Outemu red Switch'ler varmış yorumlara göre ama basmama sorunu da ortaya çıkmış bir arkadaşta.

Mekanik ama ne kadar iyi kesin bir şey söyleyemem. Omen olsa birkaç fikir sunabilirdim ama konu Pavilion serisine gelince HP çuvallıyor genel olarak.

Outemu red Switch'ler varmış yorumlara göre ama basmama sorunu da ortaya çıkmış bir arkadaşta.
hocam ne alalım kararsız kaldım onda bu şunda şu

Geri
Yukarı