400-500TL VDSL modem önerisi

Gkhan06

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, Millenicom'dan 35 Mbps'lik paket tarifesine başvuru yaptım. Kendileri TD-W9970 modemi 260 TL'ye verebileceklerini söylediler ama internetten bakınca çok şikayet olduğunu gördüm. Bu yüzden kendim almaya karar verdim. 2 tane modem buldum sizce bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim? Veya bu fiyat aralığında bu ikisinden daha iyi bir modem var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemi kimse 2. el düşünmüyor garip, alın gitsin o kadar para vermeyin. 100 TL paraya aldım VDSL modemimi. Satan adam sadece ikinci el modem satıyordu, toplamış tonlarca modem ne ararsan vardı. 2 senedir sıkıntısız kullanıyorum.

Ben ürünün reklam tarzı yapmadım bu arada onu yanlış anlamayın para ihtiyacım da yok öyle elden çıkarıyım diye her yazan aynı şeyi soruyor kaç yılık falan ben modemi 2-3 yılık deyince birdenbire söven de istemeyende oluyor benim anlamadığım şey eski modem olunca ne oluyor?

TP-Link Archer modem bende 1750 olanı var bende onu 500e satıyorum aklında bulunsun 😉
Sağ ol ama sıfır modem alma taraftarıyım ve büyük ihtimalle Keenetic olanı alıcam çünkü herkes öneriyor ve fiyatına göre özellikleri çok iyi.
Keenetic Extra DSL. Ömürlük modem.
Markası pek bilinmediğinden dolayı tereddüt ettim biraz ama çoğu kişi memnun gözüküyor. Büyük ihtimalle bu modemi alacağım, doğru karar mı?

Önerim bir router bir de modem alın ayrı ayrı daha iyi olacaktır.
Sahibindenden 2. el 150 TL bir H300S modem alıp yanına da Xiaomi Mi AC2350 bir router alırsanız bayağı yakışır. Hatta H300S in çekim gücü bayağı fazla olduğundan isterseniz yan odaya kadar Ethernet kablolatıp routeri ap modda kullanarak kapsama alanını arttıra dabilirsiniz. Modem ve routeri ayrı almanın bayağı fatdası oluyor öneririm.

Kesinlikle Zyxel Vmg3625-T50B.Bir kaç gündür kulanıyorum acayib bir modem.Tp-link den uzuk durun.Şahsen çok kötü tecrübelerim oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı