400-600 TL arası müzik ve oyun için kulaklık önerisi

Evet doğrudur. 420₺ ye almıştım ama performansı net 800-900₺'lik kulaklıklar gibi. Malzeme kalitesi vs. de çok hoşuma gidiyor.

Tek sıkıntı bu kulaklık xboxa bağlanmıyor sanırım, jak girişi var mı ek olarak?

Evet doğrudur. 420₺ ye almıştım ama performansı net 800-900₺'lik kulaklıklar gibi. Malzeme kalitesi vs. de çok hoşuma gidiyor.

Bir de yine de rekabetçi oyunlarda sağım ya da solumdan geldiğini duyabilirim değil mi?

Gamepower ürünleri kötüdür diyorlar ama emin olamadım, dediğim gibi 7.1 olmak zorunda değil. İyi midir sizce bu gerçekten?
Dostum 1 yıldır kullanıyorum taş gibi kulaklık 1 kere bile sıkıntı vs. çıkarmadı. 20'den fazla kez yere düşürmüşümdür veya kablosu gergide kalmıştır hiçbir sorun olmadı ses kalitesi mikrofonu her şeyi çok iyi. 300'den fazla ürünle ilgili internet üzerinde yorum var ve bu yorumların 250'si 5 yıldız. Marka ismine aldanıp kaliteli ürün elde etme fırsatını kaçıran binlerce insan var sırf internette 3-5 kendini bilmez insanın o marka çok kötü diyerek algı yaratması yüzünden. Ha bu arada kulak içi kulaklık almanı önermem aşırı hızlı bozuluyorlar ama sen bilirsin.

Tek sıkıntı bu kulaklık xboxa bağlanmıyor sanırım, jak girişi var mı ek olarak?
Şu arkadaşın yazdığı şeyleri dikkate almayın. Saatlerdir konularda kendisini görüyorum, attığı mesajların tamamını hiçbir bilgi birikimi olmadan öylesine atarak insanları yanlış yönlendiriyor. Profiline girip daha önceki mesajlarını incelerseniz hiçbir konu hakkında bilgisi olmamasına rağmen biliyormuş gibi konuştuğunu kendinizde anlayabilirsiniz. Önerdiği Anker Soundcore Q10 ürünü, Bluetooth bir kulaklıktır. Tek özelliği bassları daha şiddetli duyabilmen olan alt sınıf ucuz bir üründür. Ülkemizde kur seviyesi yüksek olduğundan fiyatı yüksek oluyor dolayısıyla bizlere kaliteliymiş gibi geliyor aslında yurtdışında insanların çerez alırken yanında eve gidene kadar dinlerim diyerek aldığı bir üründür. Bu ürünle oyun oynayamazsınız hoparlörden bir farkı yok.

Kendi önerdiğim ürüne gelecek olursak 7.1 özelliği tamamen bir satış stratejisidir. Kimse kullanmıyor zaten. Herkes Stereo ayarı ile kulaklığını kullanıyor. Kusura bakma ama ben daha fazla bu konu hakkında sana öneri sunamayacağım. Uzun uzun anlatıyor olmama rağmen "gamepower ürünleri kötüdür diyorlar" diyip geçiyorsunuz, duvara mı konuşuyorum ben? Aç YouTube üzerinden ürünün incelemelerini yapan videolar izle. O videoların altına ürünle ilgili yapılan yorumları oku. Hepsiburada veya Trendyol üzerinden ürünün yorumlarını oku. Bunları yapman halinde tamam alıyorum ben bunu diyeceksin ve kafandaki tüm sorular kalkacak ama yapmıyorsun kötüdür diyorlar diyip bırakıyorsun ve hiçbir bilgisi olmayan şu çocuğun önerdiği kulaklığı alıcak kıvama getiriyorsun kendini. Kusura bakma aşırı sinirlendim konuya tekrar yanıt yazmayacağım iyi forumlar.

Son düzenleme:
Dostum 1 yıldır kullanıyorum taş gibi kulaklık 1 kere bile sıkıntı vs. çıkarmadı. 20'den fazla kez yere düşürmüşümdür veya kablosu gergide kalmıştır hiçbir sorun olmadı ses kalitesi mikrofonu her şeyi çok iyi. 300'den fazla ürünle ilgili internet üzerinde yorum var ve bu yorumların 250'si 5 yıldız. Marka ismine aldanıp kaliteli ürün elde etme fırsatını kaçıran binlerce insan var sırf internette 3-5 kendini bilmez insanın o marka çok kötü diyerek algı yaratması yüzünden. Ha bu arada kulak içi kulaklık almanı önermem aşırı hızlı bozuluyorlar ama sen bilirsin.

Şu arkadaşın yazdığı şeyleri dikkate almayın. Saatlerdir konularda kendisini görüyorum, attığı mesajların tamamını hiçbir bilgi birikimi olmadan öylesine atarak insanları yanlış yönlendiriyor. Profiline girip daha önceki mesajlarını incelerseniz hiçbir konu hakkında bilgisi olmamasına rağmen biliyormuş gibi konuştuğunu kendinizde anlayabilirsiniz. Önerdiği Anker Soundcore Q10 ürünü, Bluetooth bir kulaklıktır. Tek özelliği bassları daha şiddetli duyabilmen olan alt sınıf ucuz bir üründür. Ülkemizde kur seviyesi yüksek olduğundan fiyatı yüksek oluyor dolayısıyla bizlere kaliteliymiş gibi geliyor aslında yurt dışında insanların çerez alırken yanında eve gidene kadar dinlerim diyerek aldığı bir üründür. Bu ürünle oyun oynayamazsınız hoparlörden bir farkı yok.

Kendi önerdiğim ürüne gelecek olursak 7.1 özelliği tamamen bir satış stratejisidir. Kimse kullanmıyor zaten. Herkes stereo ayarı ile kulaklığını kullanıyor. Kusura bakma ama ben daha fazla bu konu hakkında sana öneri sunamayacağım. Uzun uzun anlatıyor olmama rağmen "Gamepower ürünleri kötüdür diyorlar" deyip geçiyorsunuz, duvara mı konuşuyorum ben? Aç YouTube üzerinden ürünün incelemelerini yapan videolar izle. O videoların altına ürünle ilgili yapılan yorumları oku. Hepsiburada veya Trendyol üzerinden ürünün yorumlarını oku. Bunları yapman halinde tamam alıyorum ben bunu diyeceksin ve kafandaki tüm sorular kalkacak ama yapmıyorsun kötüdür diyorlar deyip bırakıyorsun ve hiçbir bilgisi olmayan şu çocuğun önerdiği kulaklığı alacak kıvama getiriyorsun kendini. Kusura bakma aşırı sinirlendim konuya tekrar yanıt yazmayacağım iyi sosyaller.

Tamam hocam dediğiniz kulaklığı alacağım.

1 yıldır bu ürünü kullanıyorum. Aldığımda fiyatı 200₺ idi fakat şuan %120 zam yemiş. Kablosuna bağlı olarak gelen kumanda üzerinde EQ ayarı tuşu, LED ışıklarını kapatıp açma tuşu, mikrofon açma kapama tuşu ve ses düzeyi yükseltip kısma tuşu mevcut. Mikrofonu ise aşşırı mükemmel. Tüm bunların yanı sıra ses kalitesi mükemmel hem oyunlarda hem de müzik dinlemede çok iyi verim alıyorum. Bende bu kulaklığın yanı sıra dışarıda müzik dinlemek için kullandığım bir de bu kulaklık mevcut fakat evdeyken bunun yerine oyun için aldığımı kullanıyorum çünkü sesi daha iyi veriyor müziklerde. Bu yüzden rahatlıkla tavsiye ediyorum, pişman olmazsınız.
Beyaz modeli varmı ürünün?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı