400-600 TL PSU önerisi

Haulf

Hectopat
Yer
Valhalla
Daha fazla  
Ryzen 5 3600, RTX 2060S, 16 GB RAM sisteme PSU önerisi istiyorum. Bilgisayarı yeni sipariş verdim fakat Frisby marka kasa ve PSU olduğundan dolayı çok olumsuz yorum okudum içim de pek rahat etmedi. Değiştirmeyi düşünüyorum, gelince sadece bilgili ve deneyimli kişiler bu konuda bana öneri yaparsa çok sevinirim. Minimum 600W istiyorum. Çok kaliteli ve değecekse bütçemi arttırabilirim.

High Power 600W 80+ Gold der susarım. Bizzat kullanıyorum sıfır ses. Bu fiyata bu verimlilik. Daha ne olsun. Zamanında çok araştırmıştım ve alınabilecek en iyi PSU olduğuna karar vermiştim.

İleride sisteme RTX 4080 gibi bir kart takma olasılığınız varsa ilk baştaki daha iyi olur, 750W'ın 750'sini verebiliyor. Sistem geliştirilmeyecekse ikinci güç kaynağı daha güzel olur, daha kaliteli ve 80+ Gold. Bütçe artarsa ikinci attığımın 750W olanını da alabilirsin.

Son düzenleme:

High Power kaliteli mi Gold serisi fiyatları diğer markalara göre uygun yani bir Corsair FSP gibi iş görür mü baktığımda japon Mali, yüksek ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü kapasitörler kullanılmış.

High Power kaliteli mi Gold serisi fiyatları diğer markalara göre uygun yani bir Corsair FSP gibi iş görür mü baktığımda japon Mali, yüksek ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü kapasitörler kullanılmış.
Hocam iki markada kalitelidir. Önerim High Power Gold almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı