400-700 TL Arası Kulaklık Önerisi

isimbulamiyorum

Kilopat
Bütçem belirttiğim gibi 400-700TL arası tavsiyelerinizi bekliyorum.
⬇ Aklımda olan modeller ⬇

-Corsair Void Pro RGB USB Dolby 7.1
-SteelSeries Arctis 5 2019 7.1
-Razer Kraken Chroma 7.1 V2
-Razer ManOWar Tournament Edition Destiny 2

Genellikle oyun oynamak için kullanıyorum. Ses kalitesi ve mikrofonu iyi bir kulaklık istiyorum, sizce hangi kulaklığı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık inan denenmeden alınmayacak en nadide ürünlerden bir tanesi , ben İstanbul'da ikamet ediyorum bursa'ya gittiğim zaman media markt'ın içinde gezerken bütün kulaklıkların açık standlarını gördüm hepsini tek tek denedim , ped sertliği , mikrofon duruşu , kulaklık üst band rahatlığına kadar olsun en ince detayına kadar inceledim ve Arctis 5 almaya karar verdim o yüzden sende hepsini dene ona göre bir karar ver.Bana herkes Cloud 2 al diyordu ama inan denediğim de hiç memnun kalmadım :) yani herkesin rahatlığı ve zevki değişkenlik gösteriyor. Tercihini iyi yaparsın umarım.
Kulaklık inan denenmeden alınmayacak en nadide ürünlerden bir tanesi , ben İstanbul'da ikamet ediyorum bursa'ya gittiğim zaman media markt'ın içinde gezerken bütün kulaklıkların açık standlarını gördüm hepsini tek tek denedim , ped sertliği , mikrofon duruşu , kulaklık üst band rahatlığına kadar olsun en ince detayına kadar inceledim ve Arctis 5 almaya karar verdim o yüzden sende hepsini dene ona göre bir karar ver.Bana herkes Cloud 2 al diyordu ama inan denediğim de hiç memnun kalmadım :) yani herkesin rahatlığı ve zevki değişkenlik gösteriyor. Tercihini iyi yaparsın umarım.

Cloud Alpha alabilirsin.
Cloud Alpha modelini düşündüm ancak 7.1 ses kartı olmaması beni biraz düşündürdü çünkü gördüğüm incelemelerde ses kartı olmayınca Cloud 2 modelinin daha iyi olduğu söyleniyor.
Cloud 2 3 senedir kullanıyorum. Harika bir kulaklık uzun ömürlü ve şuanki kulaklıklarla bile kapışır.
Cloud serisinden almayı düşündüğüm tek kulaklık Cloud Alpha var.

Cloud Alpha modelini düşündüm ancak 7.1 ses kartı olmaması beni biraz düşündürdü çünkü gördüğüm incelemelerde ses kartı olmayınca Cloud 2 modelinin daha iyi olduğu söyleniyor.

Cloud serisinden almayı düşündüğüm tek kulaklık Cloud Alpha var.
7.1 dandik, ses kartının da bir olayı yok. Eğer 2017 ve sonrası civarında yapılmış bir anakartın varsa ses kartın sürmeye yeterli olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı