400-800 TL bütçeli red Switch TKL mekanık klavye önerisi

Bütçe
400-800

Trespasser

Decapat
Daha fazla  
Bütçem belli hocalar lütfen Rainbow olmasın nefret ediyorum. RGB ya da tek renk olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe artarsa:

Bütçe artarsa:

Bence büt.eyi arttırıp corsair alın efsane bir şey.

Bütçe artarsa Origins Core var.

Bütçe artarsa:

Hocam hangisi TKL ve kırmızı anahtarlı?

Bütçe artarsa Origins Core var.

Hocam hangisi TKL ve kırmızı anahtarlı?
Başlık falan mı değişti anlamadım, ben sadece bütçe aralığında arıyor sandım arkadaş.

Zaten TKL ve Red Switch bulmak zor fiyatlar aşırı yükseldi.

TKL ve Red Switch istenirse bu var fakat fiyatına değmez. Hakettiği fiyat 350 TL civarı.

TKL şartı koşarsanız Redragon'dan USAS ve Dark Avenger K568 gibi Blue Switch yapılı klavyeler alabilirsiniz. Zira sesli çalışacaklarını da bilmek gerek. K552 Kumara Red Switch'i de ekleyebiliriz ama belirli bir seviyeye ait Red Switch olduğunu da not düşmeliyiz. Eğer bu şartınızdan vazgeçerseniz Corsair K68 Cherry MX Red, İtopya'da 874 TL. Eğer bütçe hiç oynamayacaksa Gaming.gen'de ASUS TUF Gaming K7 Linear Switch var ki bunun da fiyatı 799 TL.

Son düzenleme:
Zaten TKL ve red switch bulmak zor fiyatlar aşırı yükseldi.
Gerçekten öyle oldu, düşük bütçedekilere daha da çok yansıdı artış. TUF K7 iyi aslında bu fiyatta, TKL zorunlu değilse alınabilir. RGB aydınlatma şart olmasaydı ben de önerecektim K552'yi.

@Trespasser %60 sizin için uygunsa ve bütçeniz biraz artabiliyorsa kesinlikle önerim:

Razer Huntsman Mini Red Switch İngilizce Mekanik RGB Oyuncu Klavyesi

TKL bulmak biraz zor. Ama aklımda bir öneri daha var fakat RGB değil sadece Mavi Aydınlatmaya sahip:

Evet 500 TL'idi. Yine uçmuş fiyat yine de bir bakın derim. Ben olsam 50 daha koyar Razer %60 modelini alırdım, oyunlar için birebir.

Gerçekten öyle oldu, düşük bütçedekilere daha da çok yansıdı artış. TUF K7 iyi aslında bu fiyatta, TKL zorunlu değilse alınabilir. RGB aydınlatma şart olmasaydı ben de önerecektim K552'yi.
Hocam normalde bu klavye cok hosuma gidiyor tek renklisini bulabilsem alacaktım bundan ama galiba Türkiyede sadece Rainbow modeli var .....Tek renk olsa gene alabilirdim rainbow cok kotu gozukuyor
TKL şartı koşarsanız Redragon'dan USAS ve Dark Avenger K568 gibi Blue Switch yapılı klavyeler alabilirsiniz. Zira sesli çalışacaklarını da bilmek gerek. K552 Kumara Red Switch'i de ekleyebiliriz ama belirli bir seviyeye ait Red Switch olduğunu da not düşmeliyiz. Eğer bu şartınızdan vazgeçerseniz Corsair K68 Cherry MX Red, İtopya'da 874 TL. Eğer bütçe hiç oynamayacaksa Gaming.gen'de ASUS TUF Gaming K7 Linear Switch var ki bunun da fiyatı 799 TL.
Şu an elimde Gamepower Warlock Compact var aslında klavyeyi seviyorum malzeme kalitesi gerçekten şahane renkleri konusunda da cok problem yasamadım programdan kırmızı yanan tuşları falan kapattım ama elimdeki Blue Switch .. Keşke kırmızı alsaymısım diye dizimi dövüyorum bazen :D
Rampage KB-R105 EXHERO RGB bulabildiğim en ucuz RGB ve Red switch galiba ama TKL değil ne dersiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı