400₺ mekanik klavye önerisi

Bütçe
400
Yurt dışından olur mu?

Maalesef.
Monster K3 Pro öneririm.

Stok olsa hiç beklemeden alacağım ama olmadığından aramaya başladım zaten.
Monster K3 Pro öneririm.

Stok olsa hiç beklemeden alacağım ama olmadığından aramaya başladım zaten.

Azıcık bütçe yükseltebilirseniz AOC GK500 Red Switch RGB Mekanik Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye - incehesap.com bunu alın geçin.

450₺ badında açık ara en iyi klavye diyebiliriz. Bilek desteği, program ile değişen RGB ve Red Switch isteklerinizin hepsini karşılamakta kaçırmayın derim.

400 lira zorlayabildiğim değer. İndirimle falan düşerse biraz daha, belki düşünebilirim. Teşekkürler.

Red Switch olarak tek bu var maalesef. RGB değil.

Türkçe karakterler yok, multimedya tuşları yok, RGB değil. Bunlar olmamasına rağmen çok da ucuz değil. Yine de öneri için teşekkür ederim.

Monster Pusat K3 Pro'nun stoklarını bekliyordum. Şu an aynı fiyattalar, beklemeli miyim yoksa bu daha mı iyidir?

Bu daha iyidir. Pusat ne kadar iyi olsa da stokları bulunmamakta anlık olarak. Ve uzun süre boyunca geleceğini düşünmüyorum.

Multimedya tuşları ve ses tekerleği bulunmuyor o yönden biraz eksi ama. Kalite olarak Pusat k3'ten üstündür. Pişman olmazsınız.

Param olsa da ben alsam keşke, şöyle mor renk ışıklardan başka ışığa geçmeden ne güzel gözükür klavye. :D

Bu daha iyidir. Pusat ne kadar iyi olsa da stokları bulunmamakta anlık olarak. Ve uzun süre boyunca geleceğini düşünmüyorum.

Multimedya tuşları ve ses tekerleği bulunmuyor o yönden biraz eksi ama. Kalite olarak Pusat k3'ten üstündür. Pişman olmazsınız.

Param olsa da ben alsam keşke, şöyle mor renk ışıklardan başka ışığa geçmeden ne güzel gözükür klavye. :D

Aldım ve 2. günden D tuşu tutukluk yapmaya başladı. İncelemesi falan da yok zaten sosyalde. Bir daha böyle bir şey yapmam. Gören olursa bana denk gelmiş olabilir tabii ama almayı düşünenler dikkatli olsunlar.

Aldım ve 2. günden D tuşu tutukluk yapmaya başladı. İncelemesi falan da yok zaten sosyalde. Bir daha böyle bir şey yapmam. Gören olursa bana denk gelmiş olabilir tabii ama almayı düşünenler dikkatli olsunlar.

Galiba sizin şansınıza gelen sorunlu ürün oldu.

Alan arkadaşlarım gayet memnun ve hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorlar. Olabilecek şeyler, illaki birinde bir sorun çıkıyor siz oldunuz o kişi de. :D

AOC GK500 incelemesi var aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı