400₺ Mouse Önerisi

Teşekkürler yanlış anlamayın ama (pek bilgim yok) Zowie tasarımı itibariyle çok basit duruyor. Neden bu kadar tercih ediliyor ki
Zaten mouseun olayı o sade tasarımı kullanımı kolay her tarafına tuş eklememişler FPS oyuncusuysan ve makroya ihtiyaç duymuyorsan Zowie ilk tercihin olmalı.

Son düzenleme:
Eğer profesyonel değilsen, yada oynadığın oyunlarda herhangi bir rütbe yapmak istemiyorsan Zowie önermiyorum. Zowie daha çok o alana yönelik çünkü. Bu yüzden e-spor alanında çok tercih ediliyor.

Ben olsam Rival 600 alırdım. Hem görünüş, hem işlev harika.

Zowie gayet kaliteli ve pro ligde tercih edilen bir markadır.
Pro ligde tercih mi ediliyor sponsorluk mu yapıyorlar?
Zowie'nin bu kadar ünlenmesinin sebebi pro lig oldu zaten :)

Esl sitesinde Resmi ekipman destekçisi Zowie gözüküyor e buda gamerlarin dikkatini cekiyor iste hep oyuncular zowie oynuyor diye

+Kötü marka demiyorum kullanmadım verseler seve seve kullanırım sade olması makrolarının olmaması çok büyük artı ama yine de benim bi önyargım var zowieye karşı pro ligde çok kullanılıyor çok dile getiriliyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı