400 TL 2. el klavye önerisi

Bütçe
300-450 TL

Mr.Paul

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ikici el klavye önerisi yapabilir misiniz? Red Switch'ya da benzeri brown Switch gibi klavye önerilerinde bulunabilir misiniz? Blue Switch biraz fazla ses çıkarıyor ve ailem bu durumdan pek hoşnut olmayabilir.
Bütçe: 300-400 TL bandında ya da 450 TL yardımınız için teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz bir Steelseries Apex M400 bulursanız alın. 1.6 kilo ağırlığı ile taş gibi klavyedir. 60 milyon basım ömürlü ve white switch'tir. Red switch ile benzer ses çıkartır ancak çıkardığı ses çok hoştur. Sadece mavi renkte yanar ve İngilizce Q'dur.

Game Booster G76k var sıfır alabilirsin. Mekanik değil hisli ama Switch'leri var Donanım Arşivi videosunu çekmişti bayağı tatlı bir klavye.

Hangi ilde ikamet ediyorsunuz 2. el sitelerde daha detaylı aramalar gerçekleştirebilirim.
Samsun ama farketmez aslında

Temiz bir Steelseries Apex M400 bulursanız alın. 1.6 kilo ağırlığı ile taş gibi klavyedir. 60 milyon basım ömürlü ve white switch'tir. Red switch ile benzer ses çıkartır ancak çıkardığı ses çok hoştur. Sadece mavi renkte yanar ve İngilizce Q'dur.
Owwww usta sen büyük oynuyorsun ama tavsiyen için teşekkür ederim araştıracağım

Peki klavyede istediğiniz şeyler nelerdir? Bilek desteği, RGB vb.
Bilek desteği öyle zorunlu değil RGB olabilir

Buldum bir tane ve baya uygunmuş teşekkür ederim 320 TL gibi bir fiyatı var fakat ingilizce bir klavye olması biraz sıkıntı ama hala düşünüyorum belki onu alırım.

Son düzenleme:
Bilek desteği öyle zorunlu değil RGB olabilir

Buldum bir tane ve baya uygunmuş teşekkür ederim 320 TL gibi bir fiyatı var fakat ingilizce bir klavye olması biraz sıkıntı ama hala düşünüyorum belki onu alırım.
Çok yazı yazmıyorsanız tavsiye ederim güzel ve sağlam bir klavye. Türkçe istiyorsanız steelseries apex 150 var fakat o membran bir klavye. Dilerseniz ona da bakabilirsiniz.

Çok yazı yazmıyorsanız tavsiye ederim güzel ve sağlam bir klavye. Türkçe istiyorsanız steelseries apex 150 var fakat o membran bir klavye. Dilerseniz ona da bakabilirsiniz.
Kanka valla bazen çok yazı yazıyorum bazen okulda proje falan istiyorlar slyat şeklinde o konuda biraz sıkıntılı bu şimdi attığına da bir bakayım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı