400 TL bandında oyuncu kulaklık önerisi

Anker'i incelerken youtube technopat kanalında böyle bir yorum gördüm fikrimi değiştirdi açıkçası: Alıntı:

''Arkadaşlar ürünü aldım ve görüşlerimi bildirmek istiyorum. -Ürün arızalı geldi ledler yanmıyor -Mikrofon girişine tam oturmuyor temassızlık oluyor -Jel soğutmalı desede ilk 10 dakika sonrasında nemlenme ve terleme yazın sıcak aylarda kesin oluyor -Programı 5 para etmez detaysız sade -2 kablo olması kötü dolaşık oluyor -Kablo üzerindeki kontrol paneli çok aşağıda kalıyor, ve sadece ordan ses kısılabildiği için anlık cok fazla sorun yaşıyorsunuz. -Bass yok denecek kadar az, ses seviyesi çok fazla değil ama tatmin ediyor -Mikrofon çok uzun ve sert masaya kulağınızdan çıkardığınız gibi koyamıyorsunuz bu nedenle de ekstra uğraş. Hiç mi + ları yok derseniz +Mikrofonu gerçekten kaliteli ama yuvasına tam oturmuyordu belkide benimki böyleydi +Pedleri aşırı yumuşak uzun kullanıma can yakmaz. +Mikin su geçirmeme özelliği çok iyi ama gürültü engellemesi çok kötü buldum. (Klavyede yazarken en ufak detayına kadar karşıya iletiyor en ufak çıtta sesi algılıyor nasıl engelleme anlamadım) Sonuç iade talebi oluşturdum, başka kulaklık bakın derim.''

Anker'i incelerken YouTube Technopat kanalında böyle bir yorum gördüm fikrimi değiştirdi açıkçası: Alıntı:

"Arkadaşlar ürünü aldım ve görüşlerimi bildirmek istiyorum. -ürün arızalı geldi LED'ler yanmıyor -mikrofon girişine tam oturmuyor temassızlık oluyor -jel soğutmalı dese de ilk 10 dakika sonrasında nemlenme ve terleme yazın sıcak aylarda kesin oluyor -programı 5 para etmez detaysız sade -2 kablo olması kötü dolaşık oluyor -kablo üzerindeki kontrol paneli çok aşağıda kalıyor, ve sadece oradan ses kısılabildiği için anlık cok fazla sorun yaşıyorsunuz. -bass yok denecek kadar az, ses seviyesi çok fazla değil ama tatmin ediyor -mikrofon çok uzun ve sert masaya kulağınızdan çıkardığınız gibi koyamıyorsunuz bu nedenle de ekstra uğraş. Hiç mi +ları yok derseniz +mikrofonu gerçekten kaliteli ama yuvasına tam oturmuyordu belki de benimki böyleydi +pedleri aşırı yumuşak uzun kullanıma can yakmaz. +mikin su geçirmeme özelliği çok iyi ama gürültü engellemesi çok kötü buldum. (klavyede yazarken en ufak detayına kadar karşıya iletiyor en ufak çıtta sesi algılıyor nasıl engelleme anlamadım) sonuç iade talebi oluşturdum, başka kulaklık bakın derim."

4 tane öneride bulundum diğerlerini de araştırın.

''Rampage Drop Plus'' isimli kulaklığı aldım 2gündür kullanıyorum her hangi bir eksiğini görmedim önerileriniz için teşekkür ederim.Bundan sonra öneri isteyenlere bu kulaklık önerilebilir çok güzel duruyor.

Geri
Yukarı