400 TL bandında oyuncu kulaklık önerisi

ErdemKNG

Femtopat
Daha fazla  
Kullandığınız kaliteli ve güzel kulaklıkları yazabilirsiniz. Gamepower lütfen olmasın. Yaşadığım problemler neticesinde o marka almak istemiyorum. Mikrofon kalitesi de iyi olursa sevinirim, şimdiden herkese teşekkürler.

Kullandığınız kaliteli ve güzel kulaklıkları yazabilirsiniz. Gamepower lütfen olmasın. Yaşadığım problemler neticesinde o marka almak istemiyorum. Mikrofon kalitesi de iyi olursa sevinirim, şimdiden herkese teşekkürler.

@Samotne Ciasteczka

Son düzenleme:

Cougar Anker ve Gamenote markalarını hiç duymadım.ürünleri nasıl ve kronik sorunlu olabilir mi kaliteli bir şey olsun istiyorum bütçeyi 50-75 arasında artırabilirim.

Cougar Anker ve Gamenote markalarını hiç duymadım. Ürünleri nasıl ve kronik sorunlu olabilir mi kaliteli bir şey olsun istiyorum bütçeyi 50-75 arasında artırabilirim.

Bunlar forumda önerilen kulaklıklar o yüzden bir sorunları olduğunu düşünmüyorum.
Markalar da iyi.

Bunlar forumda önerilen kulaklıklar o yüzden bir sorunları olduğunu düşünmüyorum.
Markalar da iyi.
Ben aldığım kulaklığı youtubeden izlediğim 3 kanal yüzünden almıştım.Kulaklığı o kadar güzel anlatıyorlardıki dedim almalıyım.Aldıktan sonra ''Eksiksizcesine Övdükleri'' kulaklıkta hiç bahsetmedikleri KRONİK bir dipses sorunu olduğunu gördüm ve buradaki konuları karıştırdım,bi üye hemen iade edin diye yazmış.Technopatın adını duymuştum ve bu sayede üye oldum eğer o konuyu önceden okusaydım vakit kaybetmezdim.Tavsiyelerin için teşekkür ederim

Ben aldığım kulaklığı youtubeden izlediğim 3 kanal yüzünden almıştım.Kulaklığı o kadar güzel anlatıyorlardıki dedim almalıyım.Aldıktan sonra ''Eksiksizcesine Övdükleri'' kulaklıkta hiç bahsetmedikleri KRONİK bir dipses sorunu olduğunu gördüm ve buradaki konuları karıştırdım,bi üye hemen iade edin diye yazmış.Technopatın adını duymuştum ve bu sayede üye oldum eğer o konuyu önceden okusaydım vakit kaybetmezdim.Tavsiyelerin için teşekkür ederim
Hangisini almaya karar verdiniz?

Cougar Anker ve Gamenote markalarını hiç duymadım. Ürünleri nasıl ve kronik sorunlu olabilir mi kaliteli bir şey olsun istiyorum bütçeyi 50-75 arasında artırabilirim.

Gamenote, ürünlerini Havit markasına ürettiriyor bazı ülkelerde oldukça popüler ve ürünleri kaliteli. Anker'de aslında en bilinen ses firmalarından, garantisi iyidir bir sorun olduğunda iyi ilgileniyorlar. Cougar'da iyi ve kaliteli ürünler üretiyor.

Aralarından Strike 3 ve CH321'i öneririm. Strike 3 daha kaliteli ve ses seviyesi daha yüksektir ancak CH321 kadar rahat bir kulaklık değil. Önceliğiniz ne ise ona göre tercih yapın.

Daha karar veremedim 1-2 saat daha araştırma yapacağım bir dost tavsiyesi üzerine James Donkey 712 yorumlarına baktım kendisi gayet memnun ama bazı ürünlerin kusurlu gelip iade kabul edilmeme garantiye gitmeme vs. olayı varmış. CH321 ve Strike 3'ün mikrofon testlerini inceledim şimdi onları araştıracağım ve aldığım kulaklığı yazacağım
Mikrofon kalitesinin üst olmasını bekliyorum Kizaru modelinide o yüzden almıştım.Oyun oynamanın dışında zoom,discord gibi platformlarda sesimin net olmasını istiyorum
Daha farklı öneriler gelecek mi onları bekliyorum şu an
Anker çok güzel duruyor sanırım alabilirim marka hakkında kötü düşünceleri olan varsa yazabilir mi mağdur olmak istemem

Son düzenleme:

Geri
Yukarı