400 TL Bluetooth kulaklık önerisi

Hayırlı olsun.

Mikrofon zaten iyi değil videolarda gördüm biliyorum ama diğerleri hakkında bir şey diyemem. Galiba moripods alacağım sen önerir misin? Bir de Amazon'da alışveriş işleri nasıl ilerliyor bilgin var mı?

Video dizi film izleyeceğim bazen oyun?

Peki neden silikon olunca ne oluyor hocam bilginiz var mıdır?

Silikonlu işte o kulağına girince yumuşak dokulu olan parça 😆 silikonsuz AirPods gibi.

Amazon en iyi alışveriş deneyimini sunuyor diyebilirim. Arka sayfada önerdiğim spor kulaklığı alınabilir veya GT1 Pro da olabilir.

Hayırlı olsun.

Silikonlu işte o kulağına girince yumuşak dokulu olan parça 😆 silikonsuz AirPods gibi.

Amazon en iyi alışveriş deneyimini sunuyor diyebilirim. Arka sayfada önerdiğim spor kulaklığı alınabilir veya GT1 Pro da olabilir.
Hocam silikon derken o açıdan demedim arkadaş daha iyi silikonlu demiş ben de silikon olunca artısı ne oluyor ki anlamında ne farkı var dedim yanlış anladınız. Zaten QCY T13 almaya karar verdim Trendyol üzerinden Trendyolun kendisinden alacağım satıcı olarak.

Hocam silikon derken o açıdan demedim arkadaş daha iyi silikonlu demiş ben de silikon olunca artısı ne oluyor ki anlamında ne farkı var dedim yanlış anladınız. Zaten QCY T13 almaya karar verdim Trendyol üzerinden Trendyol'un kendisinden alacağım satıcı olarak.

Pozitif veya negatif bir etkisi yok. Kişiye göre değişir.

Yeni konular

Geri
Yukarı