400 TL Bluetooth kulaklık tavsiyesi

0verlord23

Decapat
Merhaba sosyal 300 TL ile 400 TL arası Bluetooth kulaklık önerilerinize açığım aklımda 1 2 model var spor ve günlük olarak dışarıda kullanacağım özellikle sporda kulağımdan düşmemesi önemli. Aşağıda yazan modeller arasında kaldım. Fakat bu fiyat aralığında beni uzun süre götürebilecek kulaklık önerilerinize açığım.

Haylou T15.
QCY T13.
QCY H2.
QCY T5.

Tabii ki kulak üstü modeller içinde öneride bulunabilirsiniz.
Bluedio H2 ANC Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Geçenlerde forumdan bir arkadaş bu kulaklığın nasıl olduğunu sormuştu. Araştırırken bas konusunda iyi olduğunu öğrenmiştim. Tizlerden bir şey beklememek lazım ama bas ağırlıklı müizk dinliyorsanız bakılabilir.

Spor için kulak içi daha mantıklı olur eğer kulsk içi kulaklıklar kulağınızdan düşmüyorsa.

Merhaba sosyal 300 TL ile 400 TL arası Bluetooth kulaklık önerilerinize açığım aklımda 1 2 model var spor ve günlük olarak dışarıda kullanacağım özellikle sporda kulağımdan düşmemesi önemli. Aşağıda yazan modeller arasında kaldım. Fakat bu fiyat aralığında beni uzun süre götürebilecek kulaklık önerilerinize açığım.

Haylou T15.
QCY T13.
QCY H2.
QCY T5.

Peki N11'den alacağım sanırım N11 satıcı olarak kendisi satıyor önerir misiniz?
O tarz sitelerde satıcı kendileriyse düzgün geliyor.

Üstte atılan Jlab da tasarım olarak güzelmiş. Kulaklığın sesi hakkında hiçbir fikrim yok ama T13'ten daha çok kulağa oturacakmış gibi duruyor.

Geri
Yukarı