400 TL bütçeli oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
~400 TL

mehmetburakduman

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2 gün öncesine kadar Arctis 3 kullanmaktaydım. Kendisinin artık kullanılacak pek bir tarafı kalmadığı için yeni bir kulaklık arayışına girdim.
400 TL civarına bir bütçe ile indirimler oluyorken bir kulaklık arayışı içerisindeyim. Gözlük kullandığım için hafi olması ve mikrofon kalitesi benim için en önemli iki unsur.
Araştırmalarım sonunu birkaç model buldum.

Aralında özellik ve yorum olarak en F/P olarak gördüğüm Drop Plus oldu fakat kötü yorumlarda bulunmakta. Ondan sonra HS50 vs G332 geliyor. Bu kulaklıklar ile alakalı deneyimi olan ya da aktif olarak kullanan, olumlu ya da olumsuz deneyimleri olanlardan fikir istiyorum.
Eğer bu kulaklıklardan farklı bir öneriniz var ise her türlü öneriye açığım.
(Not: Yarın alacağım.)

Teşekürler...

HS35 stereoyu ben kullanıyorum şunalık bende sıkıntısı yok.

2 gün öncesine kadar Arctis 3 kullanmaktaydım. Kendisinin artık kullanılacak pek bir tarafı kalmadığı için yeni bir kulaklık arayışına girdim.
400 TL civarına bir bütçe ile indirimler oluyorken bir kulaklık arayışı içerisindeyim. Gözlük kullandığım için hafi olması ve mikrofon kalitesi benim için en önemli iki unsur.

Aralında özellik ve yorum olarak en F/P olarak gördüğüm drop Plus oldu fakat kötü yorumlarda bulunmakta. Ondan sonra HS50 vs G332 geliyor. Bu kulaklıklar ile alakalı deneyimi olan ya da aktif olarak kullanan, olumlu ya da olumsuz deneyimleri olanlardan fikir istiyorum.
(not: Yarın alacağım.)

Teşekkürler...

HS50 Pro al. Kullanıyorum memnunum.

Aralında özellik ve yorum olarak en F/P olarak gördüğüm Drop Plus oldu fakat kötü yorumlarda bulunmakta. Ondan sonra HS50 vs G332 geliyor. Bu kulaklıklar ile alakalı deneyimi olan ya da aktif olarak kullanan, olumlu ya da olumsuz deneyimleri olanlardan fikir istiyorum.
(Not: Yarın alacağım.)

Teşekürler...
CH321 Kullanıyorum. Oldukça memnunum. 4-5 Saat taktığımda biraz ağrıtmaya başlıyor. Onun dışında hiçbir şikayetim yok. Oyunlarda çok iyi performans veriyor. Kesinlikle öneriyorum.

HS50 Pro , HS35'in kafabandı çok kolay kırılabiliyor.

Kulaklıkta biraz hassasım gözlükten dolayı tam şakak kısmına geldiği için ekstra ağrı yapıyor. O zaman CH321'i listeden siliyorum. Yarın HS50 Pro'yu test etmeye gideceğim. Takıp biraz kullanmaya çalışıyorum almadan önce. Drop Plus hakkında düşünceleriniz nedir peki?

Kulaklıkta biraz hassasım gözlükten dolayı tam şakak kısmına geldiği için ekstra ağrı yapıyor. O zaman CH321'i listeden siliyorum. Yarın HS50 Pro'yu test etmeye gideceğim. Takıp biraz kullanmaya çalışıyorum almadan önce. Drop Plus hakkında düşünceleriniz nedir peki?

Hocam söylediğiniz kulaklıkların arasında en kötüsü Drop Plus.

Hocam söylediğiniz kulaklıkların arasında en kötüsü Drop Plus.
Tamam hocam kötü ama sebebi ne peki ? Rampage olması bence en büyük ön yargıyı oluşturuyor. Markayı geride bırakırsak bu kulaklığı kötü yapan nedir? Biraz konu araştırdım ama pek tatmin eden cevaplar alamadım. Kötü bir kulaklık neden bu kadar çok satıyor merak ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı