400 TL civarı klavye önerisi

withbrs

Hectopat
Arkadaşlar klavyenin Gamepower, Rampage gibi dandik markalar olmasını istemiyorum. Gerekirse RBG olmasın fakat kaliteli olsun. Blue Switch olmasını istiyorum var mıdır bunlara uyan klavyeler? Ben James Donkey 610S buldum 250 TL'ye fakat Türkçe karakter olmadığı için eledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe karakter çok mu önemli sizin için? Ben aşağıdakini öneririm fakat Türkçe karakter zorunluysa diğerine de bakabilirsiniz.

@w3xan1t Gamepower dandik değilse Steelseries gibi markalara ayıp olur hocam, aradaki kalite farkları büyük. Ayrıca Gamepower klavyelerde tuş basmama sorunları sıklıkla görülüyor, yani evet dandik.

Rampage ve Gamepower'a dandik markalar dediniz alındım bir kullanıcısı olarak sorunsuz çalışıyor klavye ve mousem.
Sorunsuz çalışması markayı kaliteli yapmaz.

Rampage ve Gamepower'a dandik markalar dediniz alındım bir kullanıcısı olarak sorunsuz çalışıyor klavye ve mousem.

Teknoloji şans işidir ama bu dandik markalar da şans daha da çok artıyor sizin sorunsuz kullanıyor olmanız diğer kişilerde sıkıntı çıkarmayacağı anlamına gelmez çünkü dandik marka, diğer sağlam markalarda şans daha çok azalıyor çünkü Rampage veya Gamepower'da 10 kişiden 3'ü memnunsa Logitech Zowie redragon gibi markalarda 10'da 9 oluyor.

2,5 yıldır sorunsuz çalışması da kalitesiz yapmaz.
Bak güzel dostum, sana kısaca anlatayım. Şimdi bir ürün düşün, ne olduğu önemli değil. Bu ürünü alanların neredeyse hepsinde bir sıkıntı çıkıyor, sadece sende bir sıkıntı çıkmıyor. Bu durumda sence o ürün kaliteli olur mu? Bak ben bir taraflarımdan sallamıyorum, bizzat GamePower ürünü almış ve sorun yaşamış birisiyim.

Geri
Yukarı