400 TL civarı klavye önerisi

DangeriousHD

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem başlıkta da olduğu gibi 400 TL civarında bir bütçem var. Mümkünse mekanik bir klavye önerisi olan sağlam, kullanışlı bir klavye önerilerinizi bekliyorum. FPS ve MOBA oyunları oynuyorum.

Bütçem başlıkta da olduğu gibi 400 TL civarında bir bütçem var. Mümkünse mekanik bir klavye önerisi olan sağlam, kullanışlı bir klavye önerilerinizi bekliyorum. FPS ve MOBA oyunları oynuyorum.

Gamepower alma. Benim attığım klavye hem daha iyi bir marka, hem bilek destekli, RGB
ve multimedia tuşları var.

Gamepower alma. Benim attığım klavye hem daha iyi bir marka, hem bilek destekli, RGB.
Ve multimedia tuşları var.

Nedir bu Gamepower haterlığı? Redragonmu daha kaliteli, hah buna gülerim işte. Kankam iyice araştır sen ayrıca Gamepower'larda bilek destekli :D

Nedir bu Gamepower haterlığı? Redragonmu daha kaliteli, hah buna gülerim işte. Kankam iyice araştır sen ayrıca Gamepower'larda bilek destekli :D
Kendimde gamepower ürünleri kullanıyorum. Zamanında ucuz diye tercih ederdim ama artık o fiyatlara kaliteli ürünler var.

Kendimde Gamepower ürünleri kullanıyorum. Zamanında ucuz diye tercih ederdim ama artık o fiyatlara kaliteli ürünler var.

Şu piyasada söylediği fiyata mekanik klavyeler çok sınırlı. Eskiden 400 TL'ye daha kaliteli ürünler alabiliyorduk fakat şu an Gamepower, Rampage, James Donkey'lerle idare ediyoruz.

Redragon'u saymamışım fakat yine çok kaliteli bir ürün değil fakat benim saydıklarımda iyi değil. Bu piyasada hani Gamepower Rampage Redragon James Donkey gibi markaları kötüleyenler var işte kalitesiz diye. Ancak bu fiyata daha da iyisi yok diyorlar indirim bekle üstüne 200 TL koy :D o kadar vaktim ve param olsa Razer, Corsair gibi markalara yanaşırdım zaten :D Gamepower-Redragon-James Donkey bunlar giriş seviyesidir zorlarsan orta seviye :) ancak Razer-Corsair-Logitech-SteelSeries işte bunlar ataları.

Redragon'u saymamışım fakat yine çok kaliteli bir ürün değil fakat benim saydıklarımda iyi değil. Bu piyasada hani Gamepower Rampage Redragon James Donkey gibi markaları kötüleyenler var işte kalitesiz diye. Ancak bu fiyata daha da iyisi yok diyorlar indirim bekle üstüne 200 TL koy :D o kadar vaktim ve param olsa Razer, Corsair gibi markalara yanaşırdım zaten :D Gamepower-Redragon-James Donkey bunlar giriş seviyesidir zorlarsan orta seviye :) ancak Razer-Corsair-Logitech-SteelSeries işte bunlar ataları.
Redragon ultra kaliteli bir marka değil ama fason mal satmıyor. Rampage vs markalarla kıyaslanmamalı, zaten en büyük fark redragonun kendi, rampage gibilerinse fason mal satması.
O markalar yerine redragon daha iyi bir tercih.

Redragon Ultra kaliteli bir marka değil ama fason mal satmıyor. Rampage vs markalarla kıyaslanmamalı, zaten en büyük fark Redragon'un kendi, Rampage gibilerinse fason mal satması.
O markalar yerine Redragon daha iyi bir tercih.

Sende haklısın, piyasadaki çoğu öyle. Fakat öyle böyle götürüyor bizi ha :D

Yeni konular

Geri
Yukarı