400 TL civarı kulaklık önerisi?

KaanCan5659

Femtopat
Arkadaşlar öncelikle selamlar ben yaklaşık 1.5 aydır kulaklık araştırıyorum fakat iyi birkaç tane F/P kulaklık buldum bunlardan birisini alacağım hangisini alayım ya da sizin önerileriniz varsa aşağıda belirtirseniz sevinirim

Not: 1.5 aydır Rampage Drop Plus'ı bekliyorum stoklara bayramdan sonra gelecekmiş onu beklemeye devam edeyim mi 370 TL civarlarında yoksa yeni çıkıcacak olan Rampage Fury X Wireless'ı mı alayım 550 TL'siz ne düşünüyorsunuz.

Arkadaşlar öncelikle selamlar ben yaklaşık 1.5 aydır kulaklık araştırıyorum fakat iyi birkaç tane F/P kulaklık buldum bunlardan birisini alacağım hangisini alayım ya da sizin önerileriniz varsa aşağıda belirtirseniz sevinirim.

Not: 1.5 aydır Rampage Drop Plus'ı bekliyorum stoklara bayramdan sonra gelecekmiş onu beklemeye devam edeyim mi 370 TL civarlarında yoksa yeni çıkıcacak olan Rampage Fury X Wireless'ı mı alayım 550 TL'siz ne düşünüyorsunuz.

Hocam bende bunu alsam diye düşünüyordum ama siz stocklara gelecek diğince içim rahatladı kronik sorun gibi bir şey varmış sanırım Plus olmayan modelinde.
.

Hocam peki şu an SteelSeries Artics 3 alınır mı? İtopya'da 500 TL.

Hocam bu gün bir konu gördüm adam Logitech G Pro X almış ama JD 711 PUBG'de daha iyi ses kasıyor sonra en sonunda yine Cloud 2'ye kalıyor. Ben böyle ses kasan biri değilim benim için mikrofonu iyi olsun kulağı ağrıtmayıp terletmesin okeydir o yüzden benim için en uygunu drop Plus oluyor.
Önce ben bunla ne yapacağım demek lazım.
Eğer deyemezsen her iş için en iyisi Cloud 2 diyorlar :D.
Bence drop Plus alın ben alacağım 400'ü geçmezse.
(Bir de ben önceki mesajımda Drop'tan bahsediyorum bildiğim kadarıyla drop Plus'ta bu durum çözülmüş diye araştırdım.)

Son düzenleme:
Hocam ben SteelSeries Artics 5'te düşünüyorum aynı zamanda 620 TL gibi fiyatı var gitti gidiyor da sizce o paray değer mi yoksa 550 TL'ye Rampage furyx ya da 370 TL'ye Rampage Drop Plus almalı mıyım yorum sizin?

Yeni konular

Geri
Yukarı