400 TL DualShock 4 tavsiyesi

qelos

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Gorgoroth Yaylası
Elimde zaten PS4 için kullandığım orijinal DS4 var. Ama bilgisayara bağlanması uğraştırdığı için ve bilgisayarda gecikme vs. problemleri olduğu için hem PC hem de birisi daha geldiğinde PS4'de iki kişi maç vs. atmak için ikinci kol arayışım var. Özellikle farklı renkleri bulunan ve kaliteli kolları önerirseniz sevinirim.

Dipnot: Hem PC hem de PS4 tam uyumlu olması lazım. Bütçe 400 TL ama biraz esneyebilir. Yan sanayi olmalı.

Yan sanayii konusunda bu kadar emin olma. Hepsinin kalitesinin aynı olmayabilir. Zaten bu yüzden yan sanayii.

Ben de aldım, 280 liraya gayet güzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şubat 2021'de 450 TL'ye orijinal olarak Vatan'da indirimden almıştım. Şu an 700TL olarak gözüküyor. Yakaladığım gibi bir indirim de bekleyebilirsiniz ama ne zaman gelir veya gelir mi bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şubat 2021'de 450 TL'ye orijinal olarak Vatan'da indirimden almıştım. Şu an 700TL olarak gözüküyor. Yakaladığım gibi bir indirim de bekleyebilirsiniz ama ne zaman gelir veya gelir mi bilemiyorum.
Orijinal istemiyorum. Bilgisayarda kullanacağım fakat PS4 uyumluluğu olması da işime gider.

Linkteki kola da bakabilirsiniz. Kaliteli duruyor.
"Playstation 4 Pro ile Uyumlu Çift Şok 4 Oyun Pedi, Çift Titreşimli Oyun Yeniden Mote Kontrolü Joystick : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol" Playstation 4 Pro ile Uyumlu Çift Şok 4 Oyun Pedi, Çift Titreşimli Oyun Yeniden Mote Kontrolü Joystick : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Bir de kablolu olanı var.
"PS4 Controller Wire,PS4 Kablolu Oyun Kolu, Playstation 4 için, USB Fiş Gamepad Joystick Çift Titreşimli Turbo ve Kaymaz Saplı, PlayStation 4/Pro/Slim/PC/Dizüstü Bilgisayar için, Mavi Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol" PS4 Controller Wire,PS4 Kablolu Oyun Kolu, Playstation 4 için, USB Fiş Gamepad Joystick Çift Titreşimli Turbo ve Kaymaz Saplı, PlayStation 4/Pro/Slim/PC/Dizüstü Bilgisayar için, Mavi Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Siz belki bilirsiniz hocam. Logitech kollar da PS4 ile çalışıyor mu? Benim deneme fırsatım olmadı. PS4 varken de takmak aklıma gelmedi. Olursa mantıklı seçim olabilir.
Galiba Logitech kollar PS4 ile uyumlu değil. PS3 ile kullananlar var.

Son düzenleme:
Linkteki kola da bakabilirsiniz. Kaliteli duruyor.
"PlayStation 4 Pro ile uyumlu çift şok 4 oyun pedi, çift titreşimli oyun yeniden mote kontrolü joystick: Amazon.com.tr: Video oyunu ve konsol" Playstation 4 Pro ile Uyumlu Çift Şok 4 Oyun Pedi, Çift Titreşimli Oyun Yeniden Mote Kontrolü Joystick : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol
Bir de kablolu olanı var.
"PS4 Controller wire, PS4 kablolu oyun kolu, PlayStation 4 için, USB fiş gamepad joystick çift titreşimli Turbo ve kaymaz saplı, PlayStation 4/Pro/Slim/PC/Dizüstü bilgisayar için, mavi siyah: Amazon.com.tr: Video oyunu ve konsol" PS4 Controller Wire,PS4 Kablolu Oyun Kolu, Playstation 4 için, USB Fiş Gamepad Joystick Çift Titreşimli Turbo ve Kaymaz Saplı, PlayStation 4/Pro/Slim/PC/Dizüstü Bilgisayar için, Mavi Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Siz belki bilirsiniz hocam. Logitech kollar da PS4 ile çalışıyor mu? Benim deneme fırsatım olmadı. PS4 varken de takmak aklıma gelmedi. Olursa mantıklı seçim olabilir.
Galiba Logitech kollar PS4 ile uyumlu değil. PS3 ile kullananlar var.

Logitech gemapedleri hiç sevmiyorum ergonomik olmadığı için ama elime geçerse PS4 de denerim baktığım kadarıyla da uyumsuz gözüküyor PS4 ile PS4 DualShock 4 harici gamepadleri çok kabul etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı