anilclk55

Hectopat
Benim için yabancı bir alan, başlıkta görüldüğü gibi oyuncu ekipmanları önerisi fakat dikkat edilecek noktalar sırasıyla şöyle: Kulaklık için kulağı tamamen kaplaması (kenarlar kulağıma baskı uygulayıp 7 saat oynayınca ağrı yapmasın.), sesin ve mikronun orta kalitede olması. Fare için düşük tepki süresi, ergonomik olması ve orta büyüklükte, şık tasarım olması yine bunda da üzmeyecek orta kalite yeterli (Makro, 10 20 tane tuş bunlar benim için fuzuli). Klavye içinse mekanik (ne olduğu hakkında fikrim yok) gerekli bir şeyse olsun bütçeyi biraz zorlarız illa lazımsa, tepki süresi düşük olsun lütfen önerilerinizin, (düşük derken ortanın biraz üstü öle aşırı hızlı pahalı şeyler :) olmasın.), aynı şekilde klavyede orta büyüklükte ve ergonomik olmalı tasarımı da şık olsun abartılar yaldır yaldır RGB'ler havai fişekler :) gereksiz anladınız siz.​
Hepsi oyun içindir anlamışsınızdır zaten, bütçemin de düşük olduğu yazdıklarımdan da anlaşılıyor sanırım genelde orta kalite dedim. Türkiye'de yaşadığımızı ve asgari ücreti düşünerek öneri yapın lütfen :). Klavye 100 Fare 100 Kulaklık 100 olsa çok iyi olur. O ne la o fiyata olmaz derseniz de en fazla 2 kaleme 50 lira ekleyin toplamda 400 olsun :). Ona da olmazsa canınız sağolsun. Arkadaşlar lütfen araştırdığınız bildiğiniz ürünleri içinize sinen şeyleri önerin paramı kasama ayırıyorum ve hepinize şimdiden çok teşekkür ediyorum.​

Mouse olarak Aorus M2 alınabilir fiyatına göre kullandığı sensör çok iyi (Aynı sensör Hyperx Pulsefire Core modelinde kullanılıyor) ve bu bütçede pek seçenek yok. Gigabyte Aorus M2 RGB Gaming Mouse GM-AORUS-M2

Kulaklıkta rahatlık önemli olduğu için önerim Plantronics Rig 400HS almanız olur ama bilgisayarda 3.5 mm jack girişi yoksa dönüştürücü almanız gerekiyor.

Klavye olarak Trust Gxt Avonn bakabilirsiniz.

Klavye önem vererek bir şey yapmak gerekirse.

Trust Gxt 890
Aorus M2
Sharkoon RUSH ER3

Mouse olarak Aorus M2 alınabilir fiyatına göre kullandığı sensör çok iyi (Aynı sensör Hyperx Pulsefire Core modelinde kullanılıyor) ve bu bütçede pek seçenek yok. Gigabyte Aorus M2 RGB Gaming Mouse GM-AORUS-M2

Kulaklıkta rahatlık önemli olduğu için önerim Plantronics Rig 400HS almanız olur ama bilgisayarda 3.5 mm jack girişi yoksa dönüştürücü almanız gerekiyor.

Klavye olarak Trust Gxt Avonn bakabilirsiniz.

Klavye önem vererek bir şey yapmak gerekirse.

Trust Gxt 890
Aorus M2
Sharkoon RUSH ER3
Kulaklıklar da Farede çok hoş kulaklığı alacagim. Farede ise nalesef en sevemedim nokta farenin üstünde parmaklarimin altında boşluk olması uzun sure kullanınca parmaklar ağrı yapiyor . Benim elim bir erkek eline göre küçük ama yine de bu fare küçük geldi bana baktigim öteki farelerde küçük rival 110 logi g 102 gibi daha rival 300 s boylarında birşey lazim bana onunda fiyatı var. Keşke onerdiginiz fare büyük olsaydı çok beğendim halbuki. Klavyelerde pahalı sanırım. Başka bi fare öneriniz varsa çok müteşekkir olurum iyi geceler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı