400 TL fare tavsiyesi

Bütçe
Max 400

humanlander

Femtopat
Kararsız kaldım ve sizlere danışmak istedim. Çoğunuz bu mouseları yakından tanıyor olabilirsiniz. Hatta kullananlar varsa, yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.
Benim için en önemli olan kısım CS:GO gibi oyunlarda nişangahın hassasiyeti. El uzunluğu 18 cm. Palm tutuş.
Şimdiden teşekkürler.

Steelseries Rival 3 Kablosuz

Hp Omen Reactor

Asus Rog strix İmpact 2

Logitech g305

Son düzenleme:
Kararsız kaldım ve sizlere danışmak istedim. Çoğunuz bu mouseları yakından tanıyor olabilirsiniz. Hatta kullananlar varsa, yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.
Benim için en önemli olan kısım CS:GO gibi oyunlarda nişangahın hassasiyeti. El uzunluğu 18 cm. Palm tutuş.
Şimdiden teşekkürler.

Hp Omen Reactor

Asus Rog strix İmpact 2

Logitech g305
Steel Series Rival 105 kendisini ben 1 yıldan fazladır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ve fazla pürüzsüz. Bu da onu gayet konforlu yapıyor ele de oturuyor. Küçük değil yani ve ben de palm tutuş kullanıyorum elim 16 cm size uygun olacağını düşünüyorum

Şimdiden teşekkürler.

Hp Omen Reactor

Asus Rog strix İmpact 2

Logitech g305

Steel Series Rival 105 kendisini ben 1 yıldan fazladır kullanıyorum hiç sorun yaşamadım ve fazla pürüzsüz. Bu da onu gayet konforlu yapıyor ele de oturuyor. Küçük değil yani ve ben de palm tutuş kullanıyorum elim 16 cm size uygun olacağını düşünüyorum
10 senelik sensöre sahip mouse öneriyorsunuz. Bu bütçede saçmalık.

Şimdiden teşekkürler.

Hp Omen Reactor

Asus Rog strix İmpact 2

Logitech g305

10 senelik sensöre sahip mouse öneriyorsunuz. Bu bütçede saçmalık.
Ben hiç sorun yaşamadığım ve memnun olduğumdan dolayı önerdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı