400 TL Gamepad önerisi

• Konuyu başlatan Re1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 475

Re1

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba PC için bir gamepad arıyorum 400 lira bütçem var maalesef bütçeyi aşamam bende gamepad konusunda hangi marka daha kalitelidir falan filan çok bilmediğimden dolayı size sormak istedim şimdiden teşekkürler.

Bi' arkadaşımda önermişti onu malzeme kalitesi falan nasıl hocam?

Hocam açık konuşayım şans işi ama benimkini hiç sevmedim. İlk 6 ay kullanmıştım, sonra tuşları gıcır gıcır ses çıkarmaya başladı. Ayrıca eliniz büyükse küçük gelebilir. Ben hiç rahat edemedim.

Hocam açık konuşayım şans işi ama benimkini hiç sevmedim. İlk 6 ay kullanmıştım, sonra tuşları gıcır gıcır ses çıkarmaya başladı. Ayrıca eliniz büyükse küçük gelebilir. Ben hiç rahat edemedim.
Hocam ben zaten gamepad falan çok seven bi insan değilim ayda 2-3 kere canım çekiyor o sırada oynarım büyüklüğü falanda çok sıkıntı olmaz yani, alıyorsam bari iyisini alayım uzun süreli kullanayım diye düşündüm.

Bende aynı şekilde F310 öneriyorum. Kendim bir süredir kullanıyorum ve memnunum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Fiyatına göre taş gibi kol. Bütçeyi aşamayacağını belirtmişsin ama yine de bütçeyi 80 TL kadar esnetebilirsen F710 alabilirsin. F310'a göre artıları kablosuz ve titreşim özelliğinin olması.

F310 alırsan İtopya üzerinden al, diğer sitelerde 360 TL civarına satılıyor. Daha ucuza almış olursun.

Bende aynı şekilde F310 öneriyorum. Kendim bir süredir kullanıyorum ve memnunum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Fiyatına göre taş gibi kol. Bütçeyi aşamayacağını belirtmişsin ama yine de bütçeyi 80 TL kadar esnetebilirsen F710 alabilirsin. F310'a göre artıları kablosuz ve titreşim özelliğinin olması.

F310 alırsan İtopya üzerinden al, diğer sitelerde 360 TL civarına satılıyor. Daha ucuza almış olursun.

Hocam 80 TL kadar esnetebilirseniz dediniz ama ben en düşük 629 TL gördüm F710, hangi sitede hocam?

(İtopya da imiş hocam yeni gördüm tavsiyeniz için teşekkürler en fazla 80 TL falan esnetebilirdim bütçeyi bunu önermeniz güzel oldu.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı