400 TL Gaming kulaklık önerisi

Acaba açtığım konu ile ilgili öneri verir misiniz
Ben ER-40, diğer kullanıcı ise Halo 2 öneriyor, önerileri yaptık ve bilgi alabileceğiniz yerleri paylaştık zaten. Bu bütçeye pek seçenek kalmadı, özellikle ses kartlı kulaklık neredeyse bulunmuyor. Belki CH-321, Stinger Core gibi kulaklıklara da bakabilirsiniz ancak ben ER-40'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum ikisinden de.

Ben ER-40, diğer kullanıcı ise Halo 2 öneriyor, önerileri yaptık ve bilgi alabileceğiniz yerleri paylaştık zaten. Bu bütçeye pek seçenek kalmadı, özellikle ses kartlı kulaklık neredeyse bulunmuyor. Belki CH-321, Stinger Core gibi kulaklıklara da bakabilirsiniz ancak ben ER-40'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum ikisinden de.

Fakat kulaklıkların fiyatları 700 fiyatında benim bütçem 400-500 arası en fazla ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Fakat kulaklıkların fiyatları 700 fiyatında benim bütçem 400-500 arası en fazla ve önerileriniz için teşekkür ederim
CH-321 dün 499 liraydı, indirim bitmiş. Stinger Core hala sizin bütçenizde bulunabiliyor ancak ses kartı yok, anakartınız iyi bir anakartsa jak girişli kulaklık almanızı öneririm.

CH-321 dün 499 liraydı, indirim bitmiş. Stinger Core hala sizin bütçenizde bulunabiliyor ancak ses kartı yok, anakartınız iyi bir anakartsa jak girişli kulaklık almanızı öneririm.

Önerileriniz için cidden çok teşekkürler ben yine de biraz daha bekleyip neren arkadaşlar olursa onların önerilerine de bakma istiyorum.

Son düzenleme:

@Rizkonen nax hocam bence en uygunu H5 modeli ama mikrofonun çıkarılıp takılması kişiden kişiye - veya + olarak dönüyor karar sizin.

Anladım hocam teşekkürler beni yine biraz daha bekliyim öneren arkadaşlar olur yine belki.

Mikrofon kalitesi gerçekten çok iyi, 700-800 liralık kulaklıklarda olmayan bir mikrofon kalitesi var. Genel olarak da çoğu kullanıcı memnun. Konudaki yorumlardan kulaklık hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bu kulaklık kaç sene götürür bozulmadan herhangi bir şey olmadan hor kullanan biri de değilim.

Son düzenleme:
Anladım hocam teşekkürler beni yine biraz daha bekliyim öneren arkadaşlar olur yine belki.

Bu kulaklık kaç sene götürür bozulmadan herhangi bir şey olmadan hor kullanan biri de değilim.
Kimse net bir şey söyleyemez ki o konuda, tahminen söyleyecek olursam 2-3 sene, hatta 5-10 sene bile götürebilir ama ne olacağı belli olmuyor.

Kimse net bir şey söyleyemez ki o konuda, tahminen söyleyecek olursam 2-3 sene, hatta 5-10 sene bile götürebilir ama ne olacağı belli olmuyor.

Kulaklık gameofzonedan alıcaktım lakin güvenemedim ilk defa gördüğüm bir site o yüzden vazgeçtim oradan almıyorum ve başka yerler de de 700-800 TL arasında başka önerileriniz var mı 400TL aralarında kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı