400 TL kablosuz fare önerisi

460msMustafa

Hectopat
Daha fazla  
Logitech G102 Lightsync modelini kullanıyorum. Wireless bir modele geçmek istiyorum. FPS oyunları oynuyorum. G102 gibi yuvarlak (köşesiz) değil de baş ve serçe parmağımı boşta bırakmayacak mouse pad ile serçe parmağım arasında ilişki kurdurtmayacak bir fare arıyorum :). (Eğer yoksa G102 benzeri de olabilir alıştım artık ona da.) 400 TL bütçem var. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

400TL'ye dediğin tarzda Rival 3 Wireless var bir tek, G304-G305 de önerebilirm lakin tasarımını sevmiyorsunuz sanırım.

400TL'ye dediğin tarzda Rival 3 Wireless var bir tek, G304-G305 de önerebilirm lakin tasarımını sevmiyorsunuz sanırım.

Tasarımı göz ardı edersek bunlardan başka önerileriniz varsa inceleyebilirim. Edit: G304-G305 benim farenin kablosuz hali sanırım başka farkı varsa göremedim. Rival fare de zaten dediğim yapıya sahip değil ama aldım karşılaştırma listeme ona da bakacağım sağ ol tavsiyeler için.

Tasarımı göz ardı edersek bunlardan başka önerileriniz varsa inceleyebilirim. Edit: G304-G305 benim farenin kablosuz hali sanırım başka farkı varsa göremedim. Rival fare de zaten dediğim yapıya sahip değil ama aldım karşılaştırma listeme ona da bakacağım sağ ol tavsiyeler için.

400TL'ye fazla seçenek yok, benim bildiğim bunlar var. Basilisk X HyperSpeed var bir de ama onun da fiyatı pahalandı bir de tasarım kötü.

Geri
Yukarı