400 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Kız arkadaşım için kablosuz bir kulaklık bakıyorum. Normalde Q10 almak istedim fakat kulak üstü kulaklık sevmediğini biliyorum, alırsam kullanmayacak bu yüzden fikrimi değiştirdim ve kulak içi almayı düşünüyorum.

Aklımdaki modeller:

TaoTronics SoundLiberty 53 Pro.

TaoTronics SoundLiberty 97.

Anker Soundcore Life P2 (yurt dışından alacağım, 400 TL'ye geliyor.)

Edifier TWS1 Pro (bu model hakkında çok bilgim yok, forumda önerildiği için yazıyorum.)

Bu kulaklıkları kullanan ya da bilgi sahibi arkadaşların önerilerini bekliyorum. Başka model tavsiyelerinize de açığım. 400 TL'yi geçmezse sevinirim. Teşekkürler.

Not: İlk tercihim beyaz renk fakat çok önemli bir detay değil. Beyaz renk olursa daha mutlu olurum.

Edifier'in diğer modellere göre artısı nedir? Diğer konulara göz attığımda bu kulaklığı çok fazla önerdiğinizi gördüm. Bilgi verebilir misiniz hocam.

Beyazı var mı bilmem.
Valla bu fiyat bandında yüzlerce seçenek var ve hepsi birbirine benziyor.. Çok kararsız kaldım açıkçası. Sanırım bu model spor yapanlar için daha uygun gibi?

Edifier'in diğer modellere göre artısı nedir? Diğer konulara göz attığımda bu kulaklığı çok fazla önerdiğinizi gördüm. Bilgi verebilir misiniz hocam.

Vallahi bu fiyat bandında yüzlerce seçenek var ve hepsi birbirine benziyor. Çok kararsız kaldım açıkçası. Sanırım bu model spor yapanlar için daha uygun gibi?

Spor değil batarya performansı önde bu modelin.

Edifier sağlam marka hocam. Kız arkadaşınız marka takıntılı kızlardansa edifier alırsanız daha mutlu olur.

Batarya performansından ziyade ses kalitesi, ses berraklığı daha önemli hocam. Bu modelinde sesi iyidir fakat dediğim gibi o kadar çok seçenek var ki hangisini tercih edeceğini şaşırıyor insan.

Ses kalitesi bu modelde iyi bizzat yakında bende alacağım indirimde iken. Ayrıca Anker kalitesi bence Anker ağır basıyor. :)

Çöp JBL değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı