400 TL klavye önerisi

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar yeni bir klavye almayı planlıyorum ve bunu bir size de sorayım dedim. Klavyede istediğim özellikler;
- Kesinlikle beyaz renkli olmalı.
- Mümkün olduğu kadar sessiz olmalı.
- Mümkün olduğunca minimal olmalı.
- Hem F1 hem de num tuşları olmalı.
- Bilek desteği olması (çıkartılık takılabilen veya harici bileklikde olabilir)
- Mümkünse alttan RGB aydınlatmalı olması (görseldeki gibi).
- Marka olarak favorim Corsair (mouse, mouse pad, kasa, PSU, LED, fan vs aynı marka olduğu için iCUE güzel oluyor).

Hepinize teşekkür ederim bütçe şu anda 400₺ artıracağı tabiki amanmümkün olduğunca uygun olması daha iyi tabii.

IMG_20210102_174408.jpg

Merhabalar yeni bir klavye almayı planlıyorum ve bunu bir size de sorayım dedim. Klavyede istediğim özellikler;
- Kesinlikle beyaz renkli olmalı.
- Mümkün olduğu kadar sessiz olmalı.
- Mümkün olduğunca minimal olmalı.
- Hem F1 hem de num tuşları olmalı.
- Bilek desteği olması (çıkartılık takılabilen veya harici bileklikde olabilir)
- Mümkünse alttan RGB aydınlatmalı olması (görseldeki gibi).
- Marka olarak favorim Corsair (mouse, mouse pad, kasa, PSU, LED, fan vs aynı marka olduğu için iCUE güzel oluyor).
Hepinize teşekkür ederim bütçe şu anda 400₺ ama duruma göre değişecektir mümkün olduğunca uygun olması daha iyi tabii.

Eki Görüntüle 813264

400 TL'ye ne gerek var be reis 100 TL'lik normal klavye kullanıyorum yani ışıklı olunca sadece karanlıkda iyi olur ama zaten karanlıkta olsa oyun içinse W, A, S, D yerini görürsün zaten bence boş para ama sen bilirsin.

400 TL gibi bir bütçeye bu özellikler? İmkansız.

Bu bütçeye bu istekleriniz imkansız.

K55 var ancak hem alttan RGB'li şeffaf değil, hem de siyah.

400 TL gibi bir bütçeye bu özellikler? İmkansız.

Başlığı değişen moda selamlarımı iletiyorum.

Aktif olarak elimde 400 var bütçe artıracağı yazdım zaten teşekkürler yeniden bi değerlendirme yaparsanız teşekkür ederim.
400 TL'ye ne gerek var be reis 100 TL'lik normal klavye kullanıyorum yani ışıklı olunca sadece karanlıkda iyi olur ama zaten karanlıkta olsa oyun içinse W, A, S, D yerini görürsün zaten bence boş para ama sen bilirsin.

Teşekkürler ama senin şu dediğine en düz mantık olarak cevaplıyorum.

Mercedes'e ne gerek var Tofaş var.

RK61 alınabilir o zaman.

Bende bu 2 klavyeyi beğendim fakat hem F hem de num tuşları olması lazım ayrı ayrı.

Geri
Yukarı