400 TL klavye önerisi

Bütçe
400₺

arnulfo.kayceon

Decapat
Merhaba, klavyem bozulduğu için yeni klavye almak zorundayım ama fiyatlar çok uçuk. 400₺ civarı klavye arıyorum. Mekanik olması benim açımdan daha iyi olur ama bu fiyata çok göremedim. Gözden kaçırdığım varsa sizden bekliyorum. Membran da olur mekanik de. Hisli olmasın sadece bir olayı yok çünkü. Bana klavye önerir misiniz?

Not: Gamepower marka kesinlikle öneride bulunmayın. Şu anki klavyem bu marka zaten, çöp oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu an Gamepower Ogre kullanıyorum gayet kaliteli hiçbir sorunuda yok ama istemezseniz size Logitech G213PRODigy öneririm.

Sen bir daha öneri yapma.

Redragon Kumara öneririm.

İstediğimi öneririm eskiden G213 kullandım hiçbir sorun çıkarmadı şimdi de ogre kullanıyorum(1senedir) hiç sorun görmedim.

İstediğimi öneririm eskiden G213 kullandım hiçbir sorun çıkarmadı şimdi de ogre kullanıyorum(1senedir) hiç sorun görmedim.

G213 de kronik sıkıntılı bir kere Teknosa'dan aldım sıkıntılıydı bir kere mediamarktan aldım yine sıkıntılıydı en son 1 yıl geçtikten sonra kuponla Hepsiburada'dan aldım yine sıkıntılıydı. Ya tuşlar çalışmıyordu ya da gıcırdama sesi mevcuttu.

Herkes Redragon önermiş. Sanırım bu fiyata iyi bir klavye. Markayı bilmediğim için güvenmemiştim ona. Logitech G213 ve Corsair K55 RGB Pro var bu fiyatlara bir de. G213'ün kronik olduğunu bende gördüm ve sizde söylemişsiniz. Corsair K55 RGB Pro ile ilgili bir şey duymadım. Sizde Corsair mi almalıyım yoksa Redragon'a mı yönelmeliyim. Mekanik olduğu için benim açımdan da Redragon önde ama bu sefer cidden bozulmayacak kaliteli bir şey istiyorum.

Herkes Redragon önermiş. Sanırım bu fiyata iyi bir klavye. Markayı bilmediğim için güvenmemiştim ona. Logitech G213 ve Corsair K55 RGB Pro var bu fiyatlara bir de. G213'ün kronik olduğunu bende gördüm ve sizde söylemişsiniz. Corsair K55 RGB Pro ile ilgili bir şey duymadım. Sizde Corsair mi almalıyım yoksa Redragon'a mı yönelmeliyim. Mekanik olduğu için benim açımdan da Redragon önde ama bu sefer cidden bozulmayacak kaliteli bir şey istiyorum.

Redragon alın 1 yıldır K530 modelini kullanıyorum, memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı