400 TL klavye önerisi

Bütçe
400

Glorpy1

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda N11 sitesi üzerinden 373,38 TL'ye Razer Cynosa Lite almak üzereyim. Lakin emin olmak için bir de sosyale sorayım dedim. Bu fiyat bandına ne önerirsiniz? En fazla 100 lira falan arttırabilirim ve mekanik bir şeyler önerecekseniz numpadli ve red Switch tercihimdir onun dışında diğer önerilerinizi bekliyorum.

Hacı baktım ona RGB herhalde mekanik değil benimkinden al diyecektim de benimki de 500 TL olmuş Gamepower Ogre ama Rainbow mavi Switch.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam RGB falan mı arıyorsunuz yoksa görünüşe önem vermeyip kaliteli mi olmasını istiyorsunuz.

Hocam Everest Klavye Önerirdim Fakat Bütçenizin Altında Kalıyor Ucuz.

Numpade alışığım bunu alacaktım normalde de niyeyse numpadsiz eksik hissettim.
Hacı baktım ona RGB herhalde mekanik değil benimkinden al diyecektim de benimki de 500 TL olmuş Gamepower Ogre ama Rainbow mavi Switch.
Mavi switch sevmiyorum, ayrıca gamepower için çok kötü yorum olunca biraz uzak durmak istedim uzun vadeli kullanmak istiyorum klavyeyi.
Hocam RGB falan mı arıyorsunuz yoksa görünüşe önem vermeyip kaliteli mi olmasını istiyorsunuz.

Hocam Everest Klavye Önerirdim Fakat Bütçenizin Altında Kalıyor Ucuz.
RGB takıntılı değilim daha çok kalite yönlüsüyüm.

Royal Kludge alamıyor isen Cynosa Lite burada daha ucuz:

2 gün önce 200'dü. Şimdi parasını hak etmiyor gibi
Normalde hedefim g87 yada k552'ydi lakin TKL klavyeye alışamam gibi oldum o yüzden membranelere geriledim.

Numpade alışığım bunu alacaktım normalde de niyeyse numpadsiz eksik hissettim.

Mavi Switch sevmiyorum, ayrıca Gamepower için çok kötü yorum olunca biraz uzak durmak istedim uzun vadeli kullanmak istiyorum klavyeyi.

RGB takıntılı değilim daha çok kalite yönlüsüyüm.

Normalde hedefim G87 ya da K552'ydi lakin TKL klavyeye alışamam gibi oldum o yüzden membranelere geriledim.

Hocam benim kullandığım klavye bu. 117TL bence güzel klavye 1.5 yıldır kullanıyorum. https://www.hepsiburada.com/everest...usagi-aydin-q-oyuncu-klavyesi-p-HBV00000785I1

Geri
Yukarı