400 TL kompakt, Red-Brown Switch mekanik klavye önerisi

kerooo

Picopat
Daha fazla  
Kargo ücreti (Türkiye direkt posta) ile 400 TL'yi 10-20 TL geçebilir ama fazla geçmesin, yurt dışı da olur. TR de olur, yeter ki fiyat geçmesin.

Son düzenleyen: Moderatör:

BGRATON kuponunu kullanmayi unutmayin.

MK61 butcenizi asiyorsa:

ikiside aynı fiyata denk geliyor aslında ma royal kludge outemo switch o yüzden istemiyorum

sence gamakay alayımmı yoksa bıraz daha ekleyıp geek gk61 mı alayım?

Bence Gamakay MK61 alin. Brown switch yerine red switch almanizi oneririm. Hem tacticle hem optik switch olunca cikan ses sizi rahatsiz edebilir. Red switchte boyle bir sorun yok.
ben bi önceki klavyemde red switch tersih ettim ama dokunmadan yazıyordu resmen yanlışlıkla sürekli tuş basıyordum o yüzden brown almak istiyordum sesi blue kadar rahatsız edicimi?

Ben bir önceki klavyemde Red Switch tersih ettim ama dokunmadan yazıyordu resmen yanlışlıkla sürekli tuş basıyordum o yüzden brown almak istiyordum sesi Blue kadar rahatsız edici mi?

Alışkın değilsen Blue Switch sesli gelir.
Ama en fazla 2 haftaya alışırsın
Sen alışırsın ama ailen alışamabilir :D

Alışkın değilsen Blue Switch sesli gelir.
Ama en fazla 2 haftaya alışırsın
Sen alışırsın ama ailen alışamabilir :D
ailem blue switch alırsan gece oyun oynayamazsın dediği için brown veya red alacağım bende 😄
Bence Gamakay MK61 alin. Brown switch yerine red switch almanizi oneririm. Hem tacticle hem optik switch olunca cikan ses sizi rahatsiz edebilir. Red switchte boyle bir sorun yok.
TEŞEKKÜRLER galiba gamakay alacağım keycapsleri güzel ve tuşlarda sadece harf yazıyor geek in tuşları çok karışık geldi

Geri
Yukarı