400 TL kulaklık öneriis

Bütçe
0-400

Krono

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.
0-400 TL arası bir bütçe ile oyunlarda ses kasmak, müzik dinlemek için bir kulaklık arıyorum.
Bu konu hakkında çok konu var, biliyorum ama bu konular eskiden açılmış olduğu için şimdiki piyasa ile tutarsız.
Önerilerinizde büyük ihtimal Drop Plus ve HS30 vardır ama Drop Plus'ın stokları tükendi. HS30'un da mikrofonu çok iyi değil.
Gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum bütçemi biraz aşabilirim.

Kulaklıkların uzun ömürlü olmasını isterim bu kulaklıklar uzun ömürlü müdür?

Tabii ki uzun ömürlüdür.
Hocam iyi günler öncelikle ben üst tarafta attığınız sgh30 modelini aldım. Yeniyeni adlı bir siteden fakat attığınız model görsel olarak sgh3 adında geçiyor. Acaba gelen ürün hangisi olacak siz satın aldınız mı merak ettim. Son olarak rgb li olan sgh30 adında ve sürücüleri daha küçük, kumandası ve çıkarılabilir mikrofonu yok ben onların olduğu model sanıp aldım umarım doğru gelir gelmezse iade etmek zorunda kalacağım. Bu konuda danışmak istedim ve kullandıysanız biraz yorum yapabilirseniz iyi olacak. Teşekkürler şimdiden.

HDP modeliymiş sanırsam bu. Eğer farklı ürün gelirse direkt iade edin. Çünkü diğer sitelerde de SGH3 resmi var.

HDP modeliymiş sanırsam bu. Eğer farklı ürün gelirse direkt iade edin. Çünkü diğer sitelerde de SGH3 resmi var.
Hocam yani şöyle sgh30 ayrı bide hdp olanı var bsn bu rgb olmayan modeli aldım sanırım yani en azından görselde gördüğüm o. Eğer o gelmezse rgb olan gelirse değer mi yoksa iade edip diğerini mi almalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı