400 TL kulaklık önerisi

un4given35

Decapat
Merhaba arkadaşlar, bütçem 400 TL Gamepower kizaru almayı planlıyorum. Ben Gaming gecesinden. Ama başka öneriniz varsa yazabilirisniz 280 lira cıvarında oluyor kizaru.

@un4given35
Öyle bir şey iddia edemem hocam. Başka arkadaşların da önerilerini gördükten sonra aralarından seçim yapmanız en iyisi olacaktır :)
Peki hocam teşekkür ederim sağolun bakalım başka ne öneriler gelicek geçen hafta gaming gecesinde 325 e mi ne satılmış bu kulaklık
JBL quantum 100

Anker Soundcore 3 var başka model bilmiyorum öneriniz nedir?

Son düzenleme:
Peki hocam teşekkür ederim sağolun bakalım başka ne öneriler gelicek geçen hafta gaming gecesinde 325 e mi ne satılmış bu kulaklık
JBL quantum 100

Anker Soundcore 3 var başka model bilmiyorum öneriniz nedir?
Ses kalitesine önem mi veriyorsunuz yoksa sadece mikrofon mu iyi olsun?
Ses kalitesine önem mi veriyorsunuz yoksa sadece mikrofon mu iyi olsun?

Arkadaşın dediği gibi HS35 o bütçeye göre en iyisi. Mikrofonu çok iyi olsun diyorsanız Rampage Drop Plus. Ses kalitesi ve oyun olarak büyük ihtimalle HS35'dir ama mikrofonu Rampage Drop Plus'ın çok iyi. Siz karar verin.

Araştırdın mı? Benim baktığım bütün kanallar öneriyordu.
Astro bayağı iyi bir marka Logitech'de iyi

Bir marka iyi/çok bilinmesi bütün ürünlerini iyi yapmıyor maalesef (Rampage/Everest hariç). Bu ürünü çoğunlukla rahat değil ve ses kalitesi kötü ama mikrofonu iyi ve malzemesi iyi gibi hissetse de o fiyata yeterlidir diyorlar. Siz bilirsiniz, bana inanmayıp alabilirsiniz. Ben sadece bu fiyata en iyilerini söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı