400 TL kulaklık önerisi

Bunlar daha iyi.
Yurtdışından alma şansınız var mı?

H3 fiyatını haketmiyor.

Yurtdışından, Drop Plus'un marka basılmamış hali:

Kablosuz isterseniz:

H3 fiyatını haketmiyor.

Yurtdışından, drop Plus'un marka basılmamış hali:

Kablosuz isterseniz:

Bunlar daha iyi.
Yurtdışından alma şansınız var mı?

Yurt dışı veya Çin'den bir şey almama izin vermiyorlar.
CH321 kafama uyup uymiyacağımdan emin olmadığım için iade ettim.
Ya Cougar ya da Gamenote alacağım galiba.

Yurt dışı veya Çin'den bir şey almama izin vermiyorlar.
CH321 kafama uyup uymiyacağımdan emin olmadığım için iade ettim.
Ya Cougar ya da Gamenote alacağım galiba.
Drop Plus'a da bakabilirsiniz fakat yanlış hatırlamıyorsam marka basılmış modelinde cızırtı sorunu vardı. Biraz büyük ve ağır duruyor fakat ben olsam Cougar tercih ederdim.

H2002D hakkında biraz daha fikir sahibi olmak isterseniz @Motionless IN White hocamın yaptığı şu incelemeye bakabilirsiniz:

Drop Plus'a da bakabilirsiniz fakat yanlış hatırlamıyorsam marka basılmış modelinde cızırtı sorunu vardı. Biraz büyük ve ağır duruyor fakat ben olsam Cougar tercih ederdim.

H2002D hakkında biraz daha fikir sahibi olmak isterseniz @Motionless IN White hocamın yaptığı şu incelemeye bakabilirsiniz:

Gamenote alacağım galiba mikrofonun çıkması çok hoş peki ben tek kabloyla hem mikrofon hem kulaklığı kullanabiliyor muyum?

Gamenote alacağım galiba mikrofonun çıkması çok hoş peki ben tek kabloyla hem mikrofon hem kulaklığı kullanabiliyor muyum?
Hocam ankerin daha iyi olduğu düşüncesindeyim. İmmersa da çok rahat bir kulaklıktır. H2002D bir tık ses kalitesi olarak geri düşüyor ve jacklı olduğu için anakartınızın ses yongasına da bakar anakartınız neydi?

Ayrıca yurt dışı şansınızı zorlamanızı tavsiye ederim. Fiyatının çok üstünde bir kalite alabilirsiniz.

Hocam Anker'in daha iyi olduğu düşüncesindeyim. İmmersa da çok rahat bir kulaklıktır. H2002D bir tık ses kalitesi olarak geri düşüyor ve jacklı olduğu için anakartınızın ses yongasına da bakar anakartınız neydi?

Ayrıca yurt dışı şansınızı zorlamanızı tavsiye ederim. Fiyatının çok üstünde bir kalite alabilirsiniz.

Anakart B450MS2H V2
Yurtdışını zorlamayı deneyeyim bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı