400 TL kulaklık önerisi

Baran.XD

Decapat
Daha fazla  
Ben CH-321 sipariş ettim ama yine de sormadan geçemiyorum, 400 TL fiyat bandında alınacak en iyi kulaklık olarak bunu tercih ettim kendimce. 404 TL'ye İtopya üzerinden sipariş ettim ancak daha ucuz bir link bulamadım bulan varsa atabilir mi yani belki iptal eder o linkten alırım. Bu kulaklık ortalama kaç TL 404 TL'ye buldum sanırım ucuz diye direk aldım. Bir hata etmedim inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde bir arkadaş şu kulaklığı övüp duruyordu.
Bir de Kraken X modeli son günlerde indirimde olduğu için epey karşıma çıkmaya başladı forumda. Onun harici bir de sizin seçtiğiniz kulaklık var.

Geçenlerde bir arkadaş şu kulaklığı övüp duruyordu.
Bir de Kraken X modeli son günlerde indirimde olduğu için epey karşıma çıkmaya başladı forumda. Onun harici bir de sizin seçtiğiniz kulaklık var.
İncelemelerine baktığım kadarıyla Türk olan biri incelemediği için pek bir şey anlamadım. CH321 almamı 3 arkadaşım önermişti yine de aklımda çok soru var iade etmek hala aklımda ama CH321'den daha iyi bir kulaklık alabileceğimi düşünmüyorum. 400 TL fiyat bandının en iyi kulaklığı olabilir.
Seçtiğin kulaklık güzel ama benim önerim Razer Kraken X çok güzel bir kulaklık inceleyebilirsin.
Hızlı kırılıyor gibi yorumlar gördüm pek güvenemedim.

İncelemelerine baktığım kadarıyla Türk olan biri incelemediği için pek bir şey anlamadım. CH321 almamı 3 arkadaşım önermişti yine de aklımda çok soru var iade etmek hala aklımda ama CH321'den daha iyi bir kulaklık alabileceğimi düşünmüyorum. 400 TL fiyat bandının en iyi kulaklığı olabilir.

Hızlı kırılıyor gibi yorumlar gördüm pek güvenemedim.

Hocam bir kere sipariş vermişsiniz zaten. Pek de uğraşmaya gerek yok. Kullanın gitsin.

Hocam bir kere sipariş vermişsiniz zaten. Pekte uğraşmaya gerek yok. Kullanın gitsin.

Haklısın. Oda çok güzel bir kulaklık.
Ya bir sıkıntısı varsa söyleyebilirsiniz hemen iade edebilirim kargolar şu an kapalı kargoya vermemişler.

Ya bir sıkıntısı varsa söyleyebilirsiniz hemen iade edebilirim kargolar şu an kapalı kargoya vermemişler.

Bir sıkıntısı yok. Fakat @polat.cbk şöyle bir mesaj yazmıştı.

İyi fiyat, İyi Marka fakat berbat ürün.

Yazılım desteği.
53mm sürücü.
600TL bandındaki rakiplerini bile ezip geçen mikrofonu.
Kraken modellerine göre daha rahat olması.
Çıkarılabilir mikrofon ve kablosu.
Ses kartlı USB kablosu ve Telefon için 3.5mm kablosu mevcut. (farklı kablolar)
Kutu içeriği.
Yazılım desteğinin, Synapse'in kulaklık arayüzüne göre daha detaylı olması.
Detaylı ayarlanabilir 7.1 desteği ile ezip geçiyor.

En iyisi budur bu fiyatta. Razer zaten alınmaz bu fiyat bandında, önermek saçmalık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı